Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü T.C. Kimlik Doğrulama Eklentisi İle İlgili

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

VeSVeSe

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://ifsa.xyz

Apocalypse - T.C. Kimlik Doğrulama sistemi​

Selamlar bu eklentiyi yakın zamanda aldım ancak yeni üye ve bir önceki üyelerin kullanıcı grup ayarları nasıl olmalı kısa bir anlatım ya da bir video hazırlayabilir misiniz ?

Önceki üye ve sonraki üye izinleri ile alakalı bir durum değil bu.

TC grubu diye bir grup oluşturacaksınız. Eklentinin seçenek ayarlarından oluşturmuş olduğunuz TC grubunu seçeceksiniz. TC no giren kullanıcılar zaten otomatik olarak o gruba kaydırılacak.

TC grubu izinlerinizi kendi forumunuzun işleyişine göre ayarlamanız yeterli olacaktır.

Önceki üye ve sonraki üye izinleri ile alakalı bir durum değil bu.

TC grubu diye bir grup oluşturacaksınız. Eklentinin seçenek ayarlarından oluşturmuş olduğunuz TC grubunu seçeceksiniz. TC no giren kullanıcılar zaten otomatik olarak o gruba kaydırılacak.

TC grubu izinlerinizi kendi forumunuzun işleyişine göre ayarlamanız yeterli olacaktır.
Aynen öyle yaptım hocam ama mesela ben ve bir kaç üye onaylı olarak görünmüyoruz ayrıca kayıtlı üyenin yetkilerini kısıtlayıp onaylı üye grubunu normal kayıtlı üye grubu yetkileri ile aynı yaptım aslında sorumun cevabını almış oldum fakat onaylı görünmeyen üyeler için ne yapmam gerekiyor

Görünmeyen üyeler TC no girişi yaptı mı yoksa manuel mi kaydırdınız? Eğer manuel kaydırma yaptıysanız normal :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.