Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Süreli bi şekilde yetki verme

vatre

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar istediğim bi üyeye süreli olarak yetki vermek istiyorum 30 gün sonra sona ermesi gerekiyor bu bi madalya olabilir veya normal rank olabilir nasıl yapabilirim ?

Süreli bi şekilde yetki verme

Yükseltilebilir kullanıcı gurubu ile belirli grubları seçerek yükseltilebilir gruba dahil edebilirsiniz. Daha sonra manüel işlemle kullanıcını istediğiniz müddet kadar o grubun üyesi yapabilirsiniz müddet bittikden sonra otomatik o grupdan çıkarılacaktır kullanıcı. Rankıda belirleyeceğiniz gruba verebilirsiniz örnek iki konu atacağım size:

Madalyalar için ise böyle bir özellikle karşılaşmadım (daha sonra alınması) ile alakadar. Anca otomatik verebilirsiniz bunun için Badges böyle bir eklenti mevcut. Eklediğiniz madalyalara...
Yükseltilebilir kullanıcı gurubu ile belirli grubları seçerek yükseltilebilir gruba dahil edebilirsiniz. Daha sonra manüel işlemle kullanıcını istediğiniz müddet kadar o grubun üyesi yapabilirsiniz müddet bittikden sonra otomatik o grupdan çıkarılacaktır kullanıcı. Rankıda belirleyeceğiniz gruba verebilirsiniz örnek iki konu atacağım size:

Madalyalar için ise böyle bir özellikle karşılaşmadım (daha sonra alınması) ile alakadar. Anca otomatik verebilirsiniz bunun için Badges böyle bir eklenti mevcut. Eklediğiniz madalyalara kullanıcı kriterleri atayabilirsiniz örnek kullanıcı bu grubda ise, kullanıcının şu kadar mesajı,postu vb varsa ve daha fazlası..
Rank gibi eklentiler için ise (rank dediğim örnek oyunlarda rütbe vb) [AddonFlare] XF2 Awards System bunu kullanabilirsiniz. Rütbeler yerleştirdiniz örnek: 1level , 2leve , 3level vb. bunlar arasında XP belirleyecek ve kullanıcı belirli aktiviteler yaptıkca topladığı XP lerle leveller atayacaktır.

Çözüm
panelde önek kısmına yetkı vermek için hangi yetkıyı vermem gerekıyor ??

Tamamdir tesekkurler sorunu cozdum ilgi alakaniz icin ayrica tesekkurler.
Bu arada eTiKeT™ eTiKeT™ bey DM bakarsaniz tema ile ilgili ufak bir sorun soylecem :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.