Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sunucuğu günlüğü hatası yardım!

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Nurullah

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Sunucu günlüğünde aşağıdaki hatayı alıyorum. Çözümü nedir yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • Template public:_widget_xgt_istatislikler_ticaret error: live_forum_statistics adlı bir widget_key ile tanımlanan widget yok
  • src/XF/SubContainer/Widget.php:80

Çözüldü Sunucuğu günlüğü hatası yardım!

Hangi eklentiye bağlı bilmiyorum ama live_forum_statistics ID adındaki widget silinmiş ve bunu sizden istiyor. Bu eklentiyi bularak kaldıra bilir yada bu widget yeniden oluştura bilirsiniz.
Hangi eklentiye bağlı bilmiyorum ama live_forum_statistics ID adındaki widget silinmiş ve bunu sizden istiyor. Bu eklentiyi bularak kaldıra bilir yada bu widget yeniden oluştura bilirsiniz.

Çözüm

Bu eklentiye bağlı bir hata.
Eklentiyi silmeye mi çalıştınız.?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.