Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sunucuda İmagick Aktif Ama Profile Gif Koyunca Oynamıyor

YuSuF02

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
herkese merhaba ustalarım dün sunucuda imagick aktif oldu ama profile gif koyunca oynamıyor nedendir şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için
Screenshot_2020-12-10 GSMMerkezi Forumu Dünyaya Buradan Seslenin - Yönetici kontrol paneli.png

C panele gir veya plesk.. php ayarlarından

İmagick haricinde bubisime benzer başka bir tikli olarak bir tane daha var.. mobildeyim şuan adını getiremedim.. onun aktifligini kapat . İkisi açıkken gif oynamaz.. sanırım igicmage diye birşeydi adı birbirine benziyor.. yada histinge bir destek bildirimi aç durumu söyle onlar ilgiliyse o seçenegi kapatır..​

Ula yazamadım kusura bakna.. php den bir eklentin fazldan açık . Dilimin ucunda aklıma gelmiyor tam adı .

çok şifreli konuştun abi :D
Hocam 4 gün önce benim gifler profilde oynamıyor siteye dışardsn bakınca küçük resimde giflerim oynamıyor ama posbitte oynuyordu.. bu sorunu söyledin fazladan php eklentilerimde açık bir eklenti varmış onu kapatınca düzelmişti.. ordan aklıma geldide.. vallaha adını hatırlayamadım. Basit bir olayda mobildeyim pc yok şimdilik. ? ama imagick ile aynı isim gibi birşeydi.. belki LaDezs LaDezs hatırlar

Hocam 4 gün önce benim gifler profilde oynamıyor siteye dışardsn bakınca küçük resimde giflerim oynamıyor ama posbitte oynuyordu.. bu sorunu söyledin fazladan php eklentilerimde açık bir eklenti varmış onu kapatınca düzelmişti.. ordan aklıma geldide.. vallaha adını hatırlayamadım. Basit bir olayda mobildeyim pc yok şimdilik. ? ama imagick ile aynı isim gibi birşeydi.. belki LaDezs LaDezs hatırlar
tamam ben bakayım şuan cpaneldeyim neler yapılabilir bakayım

tamam ben bakayım şuan cpaneldeyim neler yapılabilir bakayım
Buldum gelen ticketi bana verilen cevap bu yöndeydi.. ben kendim kurcalamıştımda bozmuştum..

Merhaba,

imagick Fonksiyonu aktif edilmiştir. Bu fonksiyonu kullanabilmek için gmagick fonksiyonunu iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde aktif olmayacaktır.

Buldum gelen ticketi bana verilen cevap bu yöndeydi.. ben kendim kurcalamıştımda bozmuştum..

Merhaba,

imagick Fonksiyonu aktif edilmiştir. Bu fonksiyonu kullanabilmek için gmagick fonksiyonunu iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde aktif olmayacaktır.
cpanel hangi kısımdan kapatılıyor o abi

Gmagick işte bu.. bunu php ayarlarından tikini kaldır imagick açık kalsın..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.