Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sunucu Taşidiktan sonra Upload Limiti

Sunucu değiştirmeden önce 250 MB bir dosyayı sisteme yükleyebiliyormuydunuz ?

Ewet yükleye biliyordum sunucudaki php ini ayarlarından diger ayarlara kadar hepsını yaptım simdi yuklerken %50-60 kadar geliyor üstünü çiziyor xenforo yu son sürümde güncelleme yaptım eklentileride güncelledim yalnz öbür forum olan vbullettinde aynı hatayı verıyor

Ben yardımcı olamayacağım kusura bakmayın, bir dediğiniz birini tutmuyor. Ben size soru soruyorum siz sorunun o olduğunu söylemek yerine 'nasıl anlaşılır değil?' Cümlesinde takılı kalmışsınız.

Bişe demiyoru m ???

Kusura bakma ama sen anlamak istemiyorsun
Xenforonun kendıne has yukleme ozelleıgı upload ozellıgı var dıger forumlardan farki var siteye upload olmuyor dıyorum hala neyı anlamak istiyorsunuz siteye sosya yuklenmiyor bitti daaha ne anlatayım

Hey güzel arkadaş birde benim yazdıklarımı oku.

Sunucunuzda aşağıdaki alanların karşılık değerleri nedir yazar mısınız?

memory_limit
max_execution_time
post_max_size
upload_max_filesize

Karşılıklı polemiklere girmeyelim arkadaş ki ağzımızın tadı kaçmasın ;)

memory_limit = 1280000M
max_execution_time = 900
post_max_size = 800000000M
upload_max_filesize = 200000000M

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.