Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Standart Avatar

Xuhan

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

Profil avatar seçimlerinde netflix vb platformlar gibi avatar öneren bir eklenti veya sistem varmıdır?

ss1.png

Nasıl yapılır ? Standart Avatar

Şuna bir göz atın;

Şuna bir göz atın;

Çözüm
eTiKeT™ eTiKeT™ Eklentiyi daha önce baktınız mi bilmiyorum ama, toplu fotoğraf yüklemesi yapılmıyor bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

eTiKeT™ eTiKeT™ Eklentiyi daha önce baktınız mi bilmiyorum ama, toplu fotoğraf yüklemesi yapılmıyor bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?
Eklenti zaten default bir avatar ataması yapmıyor bknz: You need to find and upload your own avatars, this addon does not come with any default avatars.

Eklenti zaten default bir avatar ataması yapmıyor bknz: You need to find and upload your own avatars, this addon does not come with any default avatars.
Default atsın diye bir talebim yok ki zaten :) Battle-net avatar netflix avatar gibi yüzlerce foto var ve hepsini tek tek eklememi istiyor. 1-2 kaç yol denedim ama olmuyor maalesef

Default atsın diye bir talebim yok ki zaten :) Battle-net avatar netflix avatar gibi yüzlerce foto var ve hepsini tek tek eklememi istiyor. 1-2 kaç yol denedim ama olmuyor maalesef

Default avatardan kastı yüklenir yüklenmez varsayılan avatarın gelmemesi. Mantık olarak varsayılan avatar olarak atama yapsaydı örnek avatar isimleri nedir 1.jpg, 2.jpg, 3jpg bu dizilime göre mevcut avatarlarımı isimlendirerek toplu olarak güncelleyebilirdim. Bu doğrultuda bu eklentide tek tek eklemeniz gerekiyor. ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.