Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? spam üyelikler hk

Birisi

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba ,

Son bir kaç gündür çeşitli şekillerde üyelik geliyor spam olarak nasıl aşabilirim bunu ?

Güvenlik sorusunu bile değiştirmeme rağmen sorunu çözemedim değerli desteklerinizi rica ediyoruz.

iyi çalışmalar.

107.164.80.221 [email protected]

178.175.128.39 [email protected]
StopForumSpam eşleşti (email: 227, ip: 73)

195.78.54.14 [email protected]
StopForumSpam eşleşti (username: 1, email: 82017, ip: 561)

178.168.114.40 [email protected]
StopForumSpam eşleşti (email: 6, ip: 8775), Reddedilen kullanıcılarla paylaşılan IP (PerryBeaup)

149.102.232.118 [email protected]
StopForumSpam eşleşti (email: 9312, ip: 61)

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    141.2 KB · Görüntüleme: 33

Nasıl yapılır ? spam üyelikler hk

Aşmış sayılırsın zaten senin onayına takılmışlar, spam sistemini geçmiyorsa ve senin onayına düşüyorsa şanslısın. Direk mesaj yazmaya başlamasını istemezsin herhalde :)
Kısacası sistemin çalışıyor ve senin onayına sunuyor. Bundan başka nasıl bir çözüm istiyorsunuz analamadım :S
Aşmış sayılırsın zaten senin onayına takılmışlar, spam sistemini geçmiyorsa ve senin onayına düşüyorsa şanslısın. Direk mesaj yazmaya başlamasını istemezsin herhalde :)
Kısacası sistemin çalışıyor ve senin onayına sunuyor. Bundan başka nasıl bir çözüm istiyorsunuz analamadım :S

Son düzenleme:
Çözüm
Aşmış sayılırsın zaten senin onayına takılmışlar, spam sistemini geçiyorsa ve senin onayına düşüyorsa şanslısın. Direk mesaj yazmaya başlamasını istemezsin herhalde :)
Doğrudur hocam benim onayıma sunuyor ama geçenlerden çok nadir, 1 konu açmışlardı. Onaya da düşmemesi için yapılması gereken bir şey var mı hocam

Doğrudur hocam benim onayıma sunuyor ama geçenlerden çok nadir, 1 konu açmışlardı. Onaya da düşmemesi için yapılması gereken bir şey var mı hocam
Konu eski üyeliklerden geldi ise bu son zamanlarda herkesin yaşadığı bir sorun. Aşağıdaki eklentiyi mutlaka kullanın.

Konu eski üyeliklerden geldi ise bu son zamanlarda herkesin yaşadığı bir sorun. Aşağıdaki eklentiyi mutlaka kullanın.

Tam olarak eski üyeliklerden geliyor mu bilmiyorum hocam ama dediğiniz eklentiyi kurdum ve resimdeki gibi kayıt ettim.

Son sürüm x.5 den sonra ben dahil herkesde olmaya başladı. Eski üyelerin şifreleri çalınmış olduğu ve bu nedenle spam girişlerin arttığı söyleniyor. Ben yukardaki eklentiyi kurdum. Eski üyeler 365 gün giriş yapmamışlar ise şifre sıfırlama maili gönderiyor ve spam bu maile erişemediği için hiç bir şey yapamıyor.

Eklentiyi kurdum ve resimdeki gibi kayıt ettim.
login değilde cron işaretledim.

1708348073066.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.