Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Spam üyelikler hk.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

fearles1453

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Günde böyle 5.10 tane m.a.i.l. üyeler bu sekilde olan bu spamlar geliyor ilk defa karsilatim sanirim bukundugum sektör le alakali olabilir diger forumlarim da asla böyle bişey karsilasmadim önerisi olan varmi yada başına gelen

Screenshot_20220122-172438.jpg

Çözüldü Spam üyelikler hk.

Spam olarak işaretleyip kayıt edin. Mail StopForumSpam datalarında yer alıyor.

Admincp -> Kurulumlar -> XF Seçenekleri -> Spam yönetimi alanında Yeni kayıt olan üyeleri StopForumSpam veritabanından kontrol et seçeneği aktif ise kayıt olan kullacının mail adresini StopForumSpam veri tabanında eşleştirir varsa böyle bir mail datalarında var ise spam olarak sizi uyarır. Yararlıdır.
Spam olarak işaretleyip kayıt edin. Mail StopForumSpam datalarında yer alıyor.

Admincp -> Kurulumlar -> XF Seçenekleri -> Spam yönetimi alanında Yeni kayıt olan üyeleri StopForumSpam veritabanından kontrol et seçeneği aktif ise kayıt olan kullacının mail adresini StopForumSpam veri tabanında eşleştirir varsa böyle bir mail datalarında var ise spam olarak sizi uyarır. Yararlıdır.

Çözüm
Ek olarak soru - cevap captcha kullanabilirsiniz. Direkt sektörle alakalı bir soru sorarsınız, haliyle botlar kolay kolay aşamaz diye düşünüyorum. Daha önce şahsen kullanmadım, mantık yürüterek böyle bir yorumda bulunuyorum ama deneyimleyenler daha net yanıt verecektir.

Ek olarak soru - cevap captcha kullanabilirsiniz. Direkt sektörle alakalı bir soru sorarsınız, haliyle botlar kolay kolay aşamaz diye düşünüyorum. Daha önce şahsen kullanmadım, mantık yürüterek böyle bir yorumda bulunuyorum ama deneyimleyenler daha net yanıt verecektir.
aynen öyle mantıken dogru caphe aşıyorlar rahatlikla ama soru cevap asamazlar ??

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.