Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? spacex tema konular sorunu

gokko

Kullanıcı
Kullanıcı
merhabalar spacex temasında konular sagda gösteriyor tam görünüm olmuyor yardım edermisiniz nasıl düzelir

Ekli dosyalar

• 112.png
    112.png
    58.9 KB · Görüntüleme: 65
ozaman sileyim temayı bilgilendirme için teşekkür ederim bu temayı çok begendigim için xenforo.gen.tr whatsap adresine yazdım oradan satın alırım artık :)

ozaman sileyim temayı bilgilendirme için teşekkür ederim bu temayı çok begendigim için xenforo.gen.tr whatsap adresine yazdım oradan satın alırım artık :)

gerçekten aynısı küfür ederdim paylaşana ama ban yemeyim durduk yere boş insanlar yüzünden en sağlıklısı sahibinden satın almak tekrardan teşekkürler

Geçen gün bende kurdum :) SpaceX yazıyor. Baktım tema rainbow'un aynısı ama bozukluklar var. Bende her şey normaldi ama footer görünmüyordu. Sildim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.