Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sorun nerde sizce?

wordpres sanırsam bot yada misafirlerle anlaşma yapmış bu arada ben ikon yada image ekleyemiyorum.Bilginize

kısası xenforo wordpresin gerisinde.

o kendini aşmış bizimki hala üye derdinde.

Ama blok ama forum hiç farketmez gördüğümü söylüyorum.Wordpres 1 tık önde

Wp olan sitede gerçekten online 13 kayıtlı üye var mı?

asla yok bunlar hayalmi ben 10k gördün dün wordpreste buna anlam veremedim

Ekli dosyalar

• IMG_0082.png
    IMG_0082.png
    134.5 KB · Görüntüleme: 2
Kullandığınız temayı veya scripti başka bir yerden alıp editleyerek kullanıyorsunuz sanırım çünkü site içinde birçok yer olduğu gibi kalmış. Başka sitenin linkleri sayfaları vs.. var. Tahminim istatistikler ve üyeler de oraya ait olabilir. (wpopal.com)

Özgün içerikte girsem siteme forumuma ziyeretçi uğramıyor arkadaş sorun ne anlamışta diğilim inananınya diğer tarafta arada uğradığım wordpres bloğum var 10k ama ziyaretçi ama misafir var ama niye xenforoda bu olmuyor?oysaki seosu güzel deniliyorda nerde xenforo forumuna baksam vasat sebebi nedirki ?birtek xenforo.com hariç

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.