Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Son kayıt olan üye sorunu.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ibonline

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba, forumda test için 2-3 adet hesap oluşturduk fakat artık son üye kısmının çalışmadığını gördüm. Yani yeni oluşturduğum kullanıcı adı yerine önceden oluşturulmuş kullanıcı adı yazıyor.

1607102650079.png

gözükmese de son üye kısmında "ross" yazmakta, fakat son kayıt olan üye "Phantom".

Teşekkürler.

Hemen anında yazmaz, istatistikler 10 dakikada bir yenilenir.

Çözüm
Varsayılan olarak 10 dakikaya ayarlıdır onu düşürebilirsiniz fakat tavsiye etmem çünkü sunucuya fazladan yük bindiririrsiniz. Varsayılan değerler en ideal olanlardır hiç kurcalamayın

Evet bendese tam 5 dk sonrasında oluyor onu aşmanın bir yolu var.. var olan sistemden hariç olarak.. widget oluşturun yeni üye widgeti 5 saniye zaman aralıgı var bi nevi anlık olarak yansıyor.. denedim onu

Varsayılan olarak 10 dakikaya ayarlıdır onu düşürebilirsiniz fakat tavsiye etmem çünkü sunucuya fazladan yük bindiririrsiniz. Varsayılan değerler en ideal olanlardır hiç kurcalamayın
teşekkürler
Evet bendese tam 5 dk sonrasında oluyor onu aşmanın bir yolu var.. var olan sistemden hariç olarak.. widget oluşturun yeni üye widgeti 5 saniye zaman aralıgı var bi nevi anlık olarak yansıyor.. denedim onu
şu anlık sorun olmaz ya öyle umuyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.