Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? SMS eklentisi hakkında...

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
SMS ve TC kimlik eklentileri hakkında bir sey sormak ıstıyorum, bu eklentılerı kullanmak ıcın extra bir tc oanylılar ya da sms onaylılar gibi uye grubu olusturmadan kullanılabılıyor doğrulama yapan uye ıcın atanacak uye grubunu register uye yanı kayıtlı uye olarak gosterdıgım zamanda doğrulanmıs ıkon ataması yapıyor buraya kadar bir sorun yok ancak ılerleyen surecte orneğin ben sms doğrulaması yapan uyelere sms gonderecegım halıyle boyle bir grup olmadıgı ıcın doğrulama yapan uyelerı ayırt etmem soz konusu olmayacak sanırım?

özetce bu ıkı eklentı ıcın ıkı farklı uye grubu olusturmam gereklı mı?

Bu üyeler hakkında ortak bir tanımlama olması açısından aynı grupta toplamak en mantıklı yol gibi görünüyor

Tavsiyem ikisinide farklı gruplarda barındırın ancak isimleri aynı olabilir, yani ikiside onaylı kullanıcı ;)

Çözüm
Eklenti ayarlarından hangi gruba atanacağını seçebiliyorsun dostum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.