Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Sizdeki bu eklenti alanı nasıl düzenlereyerek yapabiliriz

RON

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
D19C6A6A-0804-4CA9-B4BA-AFFF1F4C4BD1.png

Adını bilmiyorum ama eklentiler ve temaların tanıtımı ve yorum alanı var bu alanı nasıl yapbiliriz? Eklenti mi? Özellik mi?

Benim isteğim şu bir canlı türünü tanıtıp onu besleyenler hakkında yorum yapmalarını sağlama bu alandaki gibi istiyorum değerlenfirme ve bu şekilde yorum. Amacım aşağıdaki alanı benzer alan yaratmak. Aşağıda ki örneğe benzemiş olacak. Amaç farklı olacak.

81534D68-6309-4088-BC81-498BF00F5EFC.png

Nasıl yapılır ? Sizdeki bu eklenti alanı nasıl düzenlereyerek yapabiliriz

Anladım çok teşekkürler türkçe yaması vb var mı? Alanın tam linkini atar mısınız? Bulamadım. Hesaptan mı gözüküyor.
Anladım çok teşekkürler türkçe yaması vb var mı? Alanın tam linkini atar mısınız? Bulamadım. Hesaptan mı gözüküyor.

Son düzenleme:

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.