Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sizce default temada kalmalı mıyım?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar arkadaslar normalde forum sayımı 5 e sabitleyim diğerlerini yayından kaldırmıstım, ancak Tevfik Tevfik kardesımın tavsiyeleri ve yonlendırmesı uzerıne mobil forumuda yapma kararı aldım ve yaptım.

Suan tercih ettıgım default tema bana bir hos gorunuyor bir kötü gorunuyor sizce default tema nasıl gorunuyor tema ve forum hakkındakı goruslerınızı belırtırsenız sevınırım ıyı forumlar...

Gayet hoş duruyor bencede değiştirmenize gerek yok zaten ufak ama kaliteli dokunuşlar yapmışsınız. İmzada benimde sitem var bakın oda default tema...

Hocam ben bir taneyle uğraşamıyorum siz nasıl 5-6 forum yönetiyorsunuz anlamadım. Herhalde sizin asıl işiniz bu aksi halde vakit kalmıyor yüzlerce mesaj kavga gürültü raporlama bir de kazanç çok düşük insanın hevesi kırılıyor

Hocam ben bir taneyle uğraşamıyorum siz nasıl 5-6 forum yönetiyorsunuz anlamadım. Herhalde sizin asıl işiniz bu aksi halde vakit kalmıyor yüzlerce mesaj kavga gürültü raporlama bir de kazanç çok düşük insanın hevesi kırılıyor
Bnm forumların tekili yüksek, ama etkileşimi az daha çok blog kafasında dizayn etim, ancak ileride etkileşim artarsa kesinlikle bir moderasyon ekibi kurar bu tip işleri onlar arasında planlarım. Herkes işini yapar banada forumda vakit geçirmek korumak kollamak geliştirmek kalır.

Bnm forumların tekili yüksek, ama etkileşimi az daha çok blog kafasında dizayn etim, ancak ileride etkileşim artarsa kesinlikle bir moderasyon ekibi kurar bu tip işleri onlar arasında planlarım. Herkes işini yapar banada forumda vakit geçirmek korumak kollamak geliştirmek kalır.
Kesinlikle aynı fikirdeyim.
Forumlar mantar gibi o kadar çoğaldı ki, moderatör kavramı sıradanlaşıp gücünü kaybetti diye düşünüyorum. Sanki moderatörün görevi konu paylaşıp, agresif kullanıcıları yasaklamaktan öteye geçmiyor. Moderasyonun anlamını taşıyan, hatta bunu bilinçli olarak yapabilen sayılı forumlar kaldı. (Tüm XenGenTR ailesini tenzih ederim) O yüzden moderatörlerin bilinçlendiği ve rollerinin hakkını verdiği forumlarda, yöneticilerin gelişme ve yenilik alanında kafa yorması halinde başarı da zaten kendiliğinden gelecektir.

Hoş duruyor, yeni mi açtınız? :D

Default tema güzel ama XenGenTR temalarından da vazgeçilmiyor abi, aklım Hexagon, Elegance ve çıkacak olan v12'de :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.