Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Siteye ulaşamıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

trtek.net

Kullanıcı
Kullanıcı
Siteye ulaşamıyorum fakat sunucuda hiçbir problem saldırıda görünmüyor herhangi bir eklentide yüklemedim ilk defa böyle bir problemle karşı karşıya kaldım nasıl çözebilirim acaba .

Ekran Alıntısı.PNG

1586120847437.png
çerezlerinizi temizleyin sorunsuz gırıs var sıtenızde

cromdan kaynaklıda olabılır baska tarayıcıyla deneyın

Ekran Alıntısı.PNG

sorunu buldum fakat nasıl çözücemi bilmiyorum php fersiyonum php 7.1 zaten baştan beri böyleydi ama xenforo panelinde 5.6.40 gösteriyor bunu nasıl çoze bilirim kendi kendine mi oldu yoksa kasıtlı yapılmış bir şeymi

paneldekı php surmun goruntulenmesının cerezlerle ılgılı bır durum olacagını sanmam, servis sağlayacınız kım ıse xenforo yazılımı kullanıyorum ilgili alandan php surumunu guncellememe rağmen yazılım bu değişikliği algılamıyor yada yazılım kaynaklı hatalı gosterıyor su ankı guncel php surumumun kac oldugunu bana ıletırmısınız seklınde bir tıcket acın.

gelen cevap 7.x ise sorununuz xenforo kaynaklı
gelen cevap 5.x ise sorun servis sağlayıcı kaynaklı

Not: xf ıle ılgısı oldugunu dusunmuyorum.

paneldekı php surmun goruntulenmesının cerezlerle ılgılı bır durum olacagını sanmam, servis sağlayacınız kım ıse xenforo yazılımı kullanıyorum ilgili alandan php surumunu guncellememe rağmen yazılım bu değişikliği algılamıyor yada yazılım kaynaklı hatalı gosterıyor su ankı guncel php surumumun kac oldugunu bana ıletırmısınız seklınde bir tıcket acın.

gelen cevap 7.x ise sorununuz xenforo kaynaklı
gelen cevap 5.x ise sorun servis sağlayıcı kaynaklı

Not: xf ıle ılgısı oldugunu dusunmuyorum.
ben sistemde panelde baktımda 7.1 zaten fakat xenforo panelde 5 gözüküyor nasıl çozerim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.