Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Siteye Ne Oldu Bakabilirmisiniz Gerçekten Acil Bir Durum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Caspondable

Aktif kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar Eklenti yükledim Bu forumdan Eklentilerin tümünü devre dışı bıraktım yine aynı oldu.Dosyayı silince admin paneli gitti tekrar yükleyince geri geldi.Sorun nedir bileniniz var mı acaba virüs girmişse eğer silip tekrardan yapayım
xenforo gen tr.PNG

Merhabalar C Caspondable
Lütfen sitemizde arama yapınız . Bu problemi daha önce yaşayan bir çok arkadaşımız oldu
aşağıdaki konuyu inceleyiniz.

Çözüm
Bu bir sorun değil.... eklenti ne eklentisi bilmiyorum ama bu xenforo dosyasının içinde olan kendi dosyasını gösteriyor.. admin yolunu değiştirdinizmi bilemiycem.. bu hata olmadığı gibi bunu gidermek için.. xenforo kurulum dosyanızdan aynı yolu izleyecek kurulum dosyası içindeki dosyayla değiştire bilirsiniz.. o zaman o hatayı siler... kurduğunuz eklentiyi çalışmaya devam edermi ? o soru işaret bilemiyorum..

Birde eklentinizi bu eklentiyle tiki işaretleyerek kaldırın.. manuel el ile siliyorsanız yanlış dosya siliyorsunuz demektir... eklentiyi silmeyle site paneli gitmez..

Ekli dosyalar

• eklenti kaldırma eklentisi.zip
    34.5 KB · Görüntüleme: 1

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.