Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Sitenize Font Awesome 5 Ekleyin

Sitenize Font Awesome 5 Ekleyin

• Konbuyu başlatan solmaz
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşlar İkili tartışmaya girmeyiniz lütfen. Ayrıca bu kodun tüm temalarda çalışmama gibi bir lüksü yoktur. Her tema da çalışır.

Arkadaşlar İkili tartışmaya girmeyiniz lütfen. Ayrıca bu kodun tüm temalarda çalışmama gibi bir lüksü yoktur. Her tema da çalışır.

netr0n netr0n Abi mesajlar ortada kanıtladım her dediğini de tartışma çıkaran ben değilim efendi efendi paylaşıyoruz sorana da cevap veririz ama itham yada yanlışlara tahammül edemem özür dilerim.

netr0n netr0n Abi mesajlar ortada kanıtladım her dediğini de tartışma çıkaran ben değilim efendi efendi paylaşıyoruz sorana da cevap veririz ama itham yada yanlışlara tahammül edemem özür dilerim.

Evet MeliL_one MeliL_one arkadaşımızın paylaşmayınız çalışmıyor çoğu temada uyumsuz demesi biraz sert olmuş. Kendisine kurallar gereği ufak bir uyarı verdik. Burada herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor, paylaşımlar yapıyor o yüzden birbirimizi kırmamaya özen gösterelim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.