Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Sitenize Font Awesome 5 Ekleyin

Sitenize Font Awesome 5 Ekleyin

• Konbuyu başlatan solmaz
  • Başlangıç tarihi

solmaz

Guest
solmaz Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Sitenize Font Awesome 5 Ekleyin - Font Awesome 5 Simgelerini Kullanma

Sitenizde Font Awesome 5 simgelerini kullanmak için;
Temanızın PAGE_CONTAINER şablonunu açın ve <head> altına

Kod:
<link rel="stylesheet" href="https://use.fontawesome.com/releases/v5.3.1/css/all.css" integrity="sha384-mzrmE5qonljUremFsqc01SB46JvROS7bZs3IO2EmfFsd15uHvIt+Y8vEf7N7fWAU" crossorigin="anonymous">

Ekleyin ve kaydedip çıkın.

Bu örnek kodları kullanabilirsiniz.
Kod:
<i class="fab fa-angrycreative"></i><br>
<i class="fas fa-door-open"></i><br>
<i class="fas...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Paylaşım için teşekkkür ederiz. Acelemiz yoksa bu özellik XF2.1 ile otomatik olarak geliyor olacak zaten :)

Tema ve versiyon ikisininde etken olduğu durumlar var, PAYLAŞMAYINIZ ! ise son derece yanlış bir ifade. Her kod her temada her sürümde çalışacak herkeste çalışacak diye kural mı var? O zaman bu ve bunun gibi sitelere kimse girmesin çünkü paylaşılan her kod her eklenti her tema her sisteme uymuyor değil mi!!!!!!!!!!!! PAYLAŞMAYINIZ diye bir şey yazmaya da bu tarz bir yoruma da hakkınız yok. PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER AMA GALİBA HER TEMADA ÇALIŞMIYOR doğru yorum ama işte kod her tema da çalışmadığı gibi HER İNSAN DA bir değil !!!

@solmaz,
Çalışmayan birşeyi paylaşmak bana göre saçma ve mantıksız ayrıca yanlış bir ifade'de bulunduğumu düşünmüyorum.

Eğer rahatsız olduysanız üslubumdan k.bakmayın özrümü dilerim Uzatmanın manası yok bu kadar basit birşey için

İyi Çalışmalar.Kolay gelsin....

Çalıştığına dair ekran görüntüsü ve denemesi olmamış olsa zaten paylaşılmazdı ÇALIŞIYOR sizde çalışmadıysa o başka. ÇALIŞMIYOR GENELLEMESİ yanlış olmuş konuda anlatılanlar ezber değil sitede kodlar eklenmiş ekran görüntüsü alınmış ve paylaşılmış içeriktir. MeliL_one MeliL_one

@solmaz,
Üye ranklarına font awesome 5 iconunu yüklemeyi denermisiniz bakalım çalışacak mı sizde merak ettim

@solmaz,
Üye ranklarına font awesome 5 iconunu yüklemeyi denermisiniz bakalım çalışacak mı sizde merak ettim

Allah aşkına 500 yerde ekleniyor çalışıyor ayrıca rankta çalışıyor sadece kullanıcı isminde çalışmaz sadece isimde geri kalan neresi varsa çalışıyor kardeşim. Bir yerde eklenmiyor yada çalışmıyor diye ÇALIŞMIYOR diyorsanız bir şey demiyorum artık sabaha kadar yazar sabaha kadar da kanıtlarım size.

1.png
2.png
3.png
4.png

@solmaz, Çoğu temada çalışmıyor dedim fazla uzatmanın manası yok uzatmayın

Uzatan sizsiniz arkadaşım bu konuya daha fazla cevap yazmayın ÇALIŞIYORRRRRRRRRRRR nokta

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.