Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sitemi hostinge kurarken fatal error alıyorum | Adapter.php

Çağan Tekin

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
http://turkfederasyonu.org
Merhaba Sayın Xen.Gen.TR Sakinleri,

1601377529876.png Daha önce aynı hostinge sitemi kurmuştum, bu tarz hatalar hep aldım ama aynı hostingde başka hesaba geçtiğimde ve yeniden kurulduğumda bu hatayı aldım.
Acaba nasıl çözerim? Bu hatanın çözümüne biraz acil ihtiyacım var açıkçası ama size kalmış tamamen <3

Ayrıca eğer çözümü bilen bir Xen.Gen.TR Yetkilisi Mevcut ise Ona bilgilerimi verebilir ve sorunu çözmesini rica edebilirim :)

İyi Günler, Yardımlarınızı Bekliyorum, Sosyal Mesafelere Dikkat :D

Birde, bu işte yeniyim bu sebepten basit hataları anlamayabiliyorum, Bu tarz olaylardaki cehaletimi mazur görün :)

src/config.php dosyası içerisindeki localhost alanına hosting ip'nizi yazıp dener misiniz?

ağabey, orada benim eski hosting bilgilerim kalmış, düzeltebildiklerimi düzelttim

src/config.php dosyası içerisindeki localhost alanına hosting ip'nizi yazıp dener misiniz?
ama tek sıkıntı şu; db kullanıcısının şifresini değişik karakterler girmiş şifreyi şifrelemiş herhalde, ben onu şifresiz girdim ama gene olmadı malesef, şimdi ne yapmalıyım?

ağabey, orada benim eski hosting bilgilerim kalmış, düzeltebildiklerimi düzelttim

ama tek sıkıntı şu; db kullanıcısının şifresini değişik karakterler girmiş şifreyi şifrelemiş herhalde, ben onu şifresiz girdim ama gene olmadı malesef, şimdi ne yapmalıyım?
birde hosting ip mi en üsttekine yazıp diğerlerinin yazan eski bilgilerini silmeyi denedim, ama gene olmadı

Bu durumu hosting sağlayıcınıza iletmeniz en doğru olanıdır. Aldığınız hatayı destek talebi açarak kendilerine iletmeniz sizi sonuca daha çabuk götürür. En azından log kayıtlarından hatanın tespitini yapabilirler.

Bu durumu hosting sağlayıcınıza iletmeniz en doğru olanıdır. Aldığınız hatayı destek talebi açarak kendilerine iletmeniz sizi sonuca daha çabuk götürür. En azından log kayıtlarından hatanın tespitini yapabilirler.
ağabey daha önce aynı hata mevcuttu ama onlar çözmediler bir şekilde buradan çözmüştük, bu hosting sağlayıcıları da fransız iletişimi de eski hostingin epostasından yapmam gerek o yüzdende tanıyıp atarlar beni biraz ırkçılık mevcut orada, durumlar karışık :D
bunun elle düzeltme yolu yokmudur ağabey?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.