Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sitemde Forum Açıyorum Fakat Forumlar Kısmına Gelmiyor

Kategori Oluşturdugum Zaman Kategori Geliyor Ama Forum Oluşturdugum Zaman Forum Gelmıyor

DM giriş bilgilerinizi atarmısınız, bu konu çok uzadı bir göz atalım olaya sizde mi bir hata var sistemde mi görelim.

sitede sadece xenforonun teması var
Abi default tema diyorum sitenin kurulduğu anda olan o güzel koyu renkli mavi tema onda bu durum nasıl ? Ben sitene girdim resimde paylaştığın özel tema var.. HANİ YARDIMCI OLMAK ADINA DİYORUM'Kİ ORJİNAL SİTENİN KENDİ TEMASI ÜZERİNDEN BİR BAKIN orada sıkıntı yoksa sorun temadadır onunda yapımcısına söylersiniz anlamında sorular soruyorum ben :D Gayet açık ve net sorduğumu düşünüyorum..

Default'ta bu sorun varsa sıkıntı eklentilerden birisinde veya kurulum dosyalarında'dır lisanslıysa dosyalarda sıkıntı olmaz zaten halledilir..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.