Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Site uzmanlarının siteleri neden işlevsiz🙂

Doğru başlıklarla openai apisinden verim alırsınız, doğru kullanabilmek önemli.

En düşük emekli maaşı derseniz saçmalar, kuru fasülye tarifi dersen doğru kaliteli içerik üretir.
Kardeşim lafım sana değildi senin amacının maddi olmadığını biliyorum ama yinede yazayım sence bastığın binlerce içeriğe bu hitler normal mi :) Tek içerikle bu hitleri günlük geçen insanlar var, taş attımda kolum mu yoruldu diyeceksin haklısın, ya algoritma değişikliği geldiği zaman? Bundan 2 ay önce ufak bir patlattılar bile tahminim önümüzdeki süreçte tamamen patlayacak ve bu emeklerin hepsi malesef gidecek. 2010-2014 senesinde youtube spam bot, sonra pinterest furyası gibi tarihin tozlu raflarına girecek. Şu süreçte ne koparılırsa kâr diyorsan başka :)

Burada veya herhangi bir webmaster platformunda çok kazanan asla gerçek sitesini vermez ghost takılır. R10 da adsenseden ayda milyonlar kazanan 3-4 kişi ben tanıyorum gerisini siz düşünün. ;)

Keyfi açıyorum siteleri, hiçbir beklentim yok :)

Paylaşımlı hostingimde 5 adet site barındırma hakkım var ben de bisikletforum.com.tr - cycling.com.tr - tevfik.org vs. kurdum öylece duruyorlar. 2004 yılından bu zamana kadar forum siteleri ile uğraşıyorum ve bana göre forum işi bağımlılıktır.

Ayrıca sorunuza gelecek olursak sizin hevesiniz var, bizler de o yok. Ziyaretçi gelirse gelsin modundayız, üye dahi hedefim yok. Sırf dükkan belli olsun diye kurulum yaptım öylece duruyor :D

Her ne kadar yazılımsal güncellemeleri, yeni trendleri, scriptleri yapılsa da artık forumlardan beklenti ummak da hayâlden öte değil. Bir webmaster ya da destek forumu değilse ve önceden de pazarın kaymağını yiyip liderliğini pek kaptırmamış forum değilsen çok zor, çok.

Her ne kadar yazılımsal güncellemeleri, yeni trendleri, scriptleri yapılsa da artık forumlardan beklenti ummak da hayâlden öte değil. Bir webmaster ya da destek forumu değilse ve önceden de pazarın kaymağını yiyip liderliğini pek kaptırmamış forum değilsen çok zor, çok.

Aslında zor değil, benim cidden hevesim yok. Gırgırına takılıyorum inanın :D

Kardeşim lafım sana değildi senin amacının maddi olmadığını biliyorum ama yinede yazayım sence bastığın binlerce içeriğe bu hitler normal mi :) Tek içerikle bu hitleri günlük geçen insanlar var, taş attımda kolum mu yoruldu diyeceksin haklısın, ya algoritma değişikliği geldiği zaman? Bundan 2 ay önce ufak bir patlattılar bile tahminim önümüzdeki süreçte tamamen patlayacak ve bu emeklerin hepsi malesef gidecek. 2010-2014 senesinde youtube spam bot, sonra pinterest furyası gibi tarihin tozlu raflarına girecek. Şu süreçte ne koparılırsa kâr diyorsan başka :)

Burada veya herhangi bir webmaster platformunda çok kazanan asla gerçek sitesini vermez ghost takılır. R10 da adsenseden ayda milyonlar kazanan 3-4 kişi ben tanıyorum gerisini siz düşünün. ;)

Ben sistemi çözene kadar çok zaman emek para harcadım çok başlık hatası yaptım başlarda, ama katılıyorum bilen kimse gelipte burada şöyle yap böyle yap diye anlatıpta kendine rakip doğurmaz anlatmaz uğraşmaz işine bakar.

Aslında zor değil, benim cidden hevesim yok. Gırgırına takılıyorum inanın :D

Ya Google 'forum' kelimesinden illallah demiş, yakalasa bir kaşık suda boğacak kopya kent kamillerini. Hevesin olsa kaç basacaksın en fazla üstad :)

Ya Google 'forum' kelimesinden illallah demiş, yakalasa bir kaşık suda boğacak kopya kent kamillerini. Hevesin olsa kaç basacaksın en fazla üstad :)

4 yıl öncesine kadar vardı, bir forum sitemden 8-10K arası günlük ortalama arama motorlarından hit geliyordu :) onun harici uzun zaman uğraşmadım, şimdi de kurdum öylece duruyorlar. Dediğim gibi maksat adres, forum sorduklarında yok demeyelim; sorana yok demek dinimizce günah :D

4 yıl öncesine kadar vardı, bir forum sitemden 8-10K arası günlük ortalama arama motorlarından hit geliyordu :) onun harici uzun zaman uğraşmadım, şimdi de kurdum öylece duruyorlar. Dediğim gibi maksat adres, forum sorduklarında yok demeyelim; sorana yok demek dinimizce günah :D

Ha bak 4 yıl öncesine kadar işte... Ben 'şimdi' den bahsediyorum. Google dayımız da kaçın kurası oldu artık :D

Hocam senin hayvanlarla ilgili siten yokmuydu? Baya da ilgileniyordun sanki?

Bence bu iş yazılımsal bilgi vs olmuyor sadece, bir sürü dinamiği var ama temelde;

Doğru işten anlayan ve forum sever ekip

Kullanıcının aradığı kendine özgü anahtar kelimeye odaklanan doğru etkin cevap
Not: eskisi gibi google 500-800 hata 1200 kelime gibi yazayımda uzun olsun istemiyor özgün kendi kelimelerin doğru anahtar kelimler ve özgün cevap

Ve en önemlisi doğru dışardan alacağım backlink iyi bir seo uzmanında kaliteli backlinkler almak bence işin %50 si içerik ve ekipse diğer %40-45 başka sitelerden alınan kalıcı kaliteli backlink

%5-10 arası da kullandığın script, hatalar vs vs

Benim düşüncem sizleri bilmem. Birde sabır en az 2 yıl hatta 4-5 yılı bulabiliyor.

Hocam senin hayvanlarla ilgili siten yokmuydu? Baya da ilgileniyordun sanki?

Bence bu iş yazılımsal bilgi vs olmuyor sadece, bir sürü dinamiği var ama temelde;

Doğru işten anlayan ve forum sever ekip

Kullanıcının aradığı kendine özgü anahtar kelimeye odaklanan doğru etkin cevap
Not: eskisi gibi google 500-800 hata 1200 kelime gibi yazayımda uzun olsun istemiyor özgün kendi kelimelerin doğru anahtar kelimler ve özgün cevap

Ve en önemlisi doğru dışardan alacağım backlink iyi bir seo uzmanında kaliteli backlinkler almak bence işin %50 si içerik ve ekipse diğer %40-45 başka sitelerden alınan kalıcı kaliteli backlink

%5-10 arası da kullandığın script, hatalar vs vs

Benim düşüncem sizleri bilmem. Birde sabır en az 2 yıl hatta 4-5 yılı bulabiliyor.
4 yıl önce ilgilendim o dönem sattım, ilgim vardı biraz o zamanlar ama hevesim kalmadı hiçbir şeye :)

Memurlar.net üzerinden dahi dofollow link çıkışı vardı o sitenin, bayağı kaliteli siteler üzerinden link inşaası yapmıştım ama şu an maalesef bir site nasıl hiç edilir görüyorum :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.