Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Site uzmanlarının siteleri neden işlevsiz🙂

RON

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
İlginç bir olay dikkatimi çekti son zamanlarda, kimse bireysel algılamasın lütfen ama dile getirmek istedim. Ben xenforo vb konularda bilgisi olmayan biriyim yazılım vs ama daha önce bir site kurup devrettim şimdi binlerce üyesi ve hiti var şimdi yeni bir site ile uğraşıyorum ki zaman yaratabilirsem 1-2 seneye canavar edeceğim ki şimdiden 30 bin tıklanma alıyorum aylık periyotta.

Söylemek istediğim şu buraya yazıyorum üstadları tenzih ederek söylüyorum bir kaç kişi makalelerin şöyle yok bu böyle diyor aylardır sitelerine bakıyorum bu akıl verenlerin bir aktivite bir ekip ve adam akıllı hit yok.

Garip gelen bir çok kişi seo o bu şu konuda yorum yapıyor şunu yap bunu yap diyor ama kendi sitelerinde neden bu kadar başarısızlar ? Nedenini anlamıyorum.

Hocam açıkcası doğru diyorsun. Örnek ben teknokesif.com.tr kurdum ama ilgilenemiyorum. Ondan pek hit fln almıyor. Forum dolu olsun diye konu açtım ama çok detaylı ilgilenemiyorum

• Beğen
Tepkiler: RON
Kelin merhemi olsa başına sürer RON RON

• Beğen
Tepkiler: RON
Merhaba malesef bir çok insan kendini webmastercı olarak görüyor, wp admin panelinden siteyi yöneten veya forum admin panelinden forumu yöneten herkes kendini webmaster + seo'cu olarak görüyor. sürekli web + forum açmak veya sürekli domain beslemek zor bişey değil. önemli olan bunları sürdürebilmek, bir sitenin tam rayına oturması 3 4 seneyi bulur. bizim milletimiz 3 4 ay emek verip sıkıldığında ise kapatıyor. bahaneside başka projemiz var :) keza bu forumda ve başka forumlarda nicelerini gördük tema almalar xf lisansı almalar sonra yürütemeyip uygun fiyatlara satmalar. forum işi ekip ister, ve bu ekibinde o konsepte dair azda olsa teknik bilgisi olmalı.

Merhaba malesef bir çok insan kendini webmastercı olarak görüyor, wp admin panelinden siteyi yöneten veya forum admin panelinden forumu yöneten herkes kendini webmaster + seo'cu olarak görüyor. sürekli web + forum açmak veya sürekli domain beslemek zor bişey değil. önemli olan bunları sürdürebilmek, bir sitenin tam rayına oturması 3 4 seneyi bulur. bizim milletimiz 3 4 ay emek verip sıkıldığında ise kapatıyor. bahaneside başka projemiz var :) keza bu forumda ve başka forumlarda nicelerini gördük tema almalar xf lisansı almalar sonra yürütemeyip uygun fiyatlara satmalar. forum işi ekip ister, ve bu ekibinde o konsepte dair azda olsa teknik bilgisi olmalı.
Yazdıklarınızın her harfine katılıyorum ve EKİP İŞİ cümlesinin altını kalın kalemle çiziyorum. Çok büyük emek ve zaman istiyor. Ayrıca her yöneticinin belirli konulara odaklanması ve uzman olduğu konularda çalışması gerekiyor. Herkes her işi yapmasın, bildiği işi yapsın mantığı burada çok önemli.

Herkesin reelde ki işleri farklı ondan olabilir.

Bu işler ne her gün sitenin temasını değiştirmeyle olur, nede openai apisi alıp chatgpt ile içerik basmayla. Doğru yolu bilen kimse gelip ulu orta yerde konuşmaz inan bana :)

Keyfi açıyorum siteleri, hiçbir beklentim yok :)

Paylaşımlı hostingimde 5 adet site barındırma hakkım var ben de bisikletforum.com.tr - cycling.com.tr - tevfik.org vs. kurdum öylece duruyorlar. 2004 yılından bu zamana kadar forum siteleri ile uğraşıyorum ve bana göre forum işi bağımlılıktır.

Ayrıca sorunuza gelecek olursak sizin hevesiniz var, bizler de o yok. Ziyaretçi gelirse gelsin modundayız, üye dahi hedefim yok. Sırf dükkan belli olsun diye kurulum yaptım öylece duruyor :D

Doğru başlıklarla openai apisinden verim alırsınız, doğru kullanabilmek önemli.

En düşük emekli maaşı derseniz saçmalar, kuru fasülye tarifi dersen doğru kaliteli içerik üretir.

Ekli dosyalar

• IMG_8687.jpeg
    IMG_8687.jpeg
    192 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_8686.png
    IMG_8686.png
    165.9 KB · Görüntüleme: 14

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.