Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Site Taşıma

Chaplin

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar sitemi tasıyorum su an fakat söyle bir sıkıntım var yeni bir mysql actım eski mysql ekledim fakat sitede düzeltme yapacagım yeni mysql bilgilerini burda hangi dosya icinde düzelticem

Sorunu nasıl çözdüğünüzü de yazarsanız aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar da faydalanabilir.

Tabiki Ugur Bey

Public_html Dosyası içinde scr klasörü icinde buluna confing.php dosyası içindeki bilgileri güncellenip kapatın admin panelden site uzantıları düzeltildiginde sorun giderilmiş olacaktır. UMARIM AÇIKLAYICI OLMUŞTUR

Simdide söyle bir sorunum var google'ye sitemi ekleyecegim yani sitemap.php mi fakat bana söyle bir uyarı veriyor bu sorunu nasıl cözebilirim

Site Haritanıza erişmeye çalışırken bir hatayla karşılaştık. Lütfen Site Haritanızın yönergelerimize uygun olduğunu ve belirttiğiniz konumdan erişilebildiğini doğrulayıp Site Haritanızı yeniden gönderin.

Bu sorunuda cözdüm :) son bir sorum olsun o halde forum da reklamlar koydum fakat nasıl koydugumu unuttum nasıl cözebilirim :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.