Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Site Protection Sorunu

akaynar

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selam arkadaşlar daha önce hiç karşılaşmadığım birşeyle karşılaştım konu eklerken etiket alanına ekleme yaparken birkaç hata mesajından sonra bu çıktı daha sonra site ulaşıma kapandı siteye ulaşılmıyordu sonra açıldı açıldığında yine bununla karşılaştım bu nedir acaba sorun hata ws ve birşey yapmam gerekiyormu daha önce hiç karşılaşmadığım birşey uzun zamandır eklenti de kurmadım ..

sss.png

Site Protection Sorunu

Korkulacak bir şey yok, muhtemelen hosting aldığınız firma bitninja üzerinden güvenlik hizmeti alıyor. Son yaptığınız işlemden kaynaklı sizi bot olarak algılamış. Bu sebeple doğrulama ekranına yönlendirmektedir.

Hosting veya sunucu firmanızla iletişime geçin bu durumu öğrenin.
Ayarlar kısmından bir seçenek açılmış olabilir. hiç karşılaşmadım

Korkulacak bir şey yok, muhtemelen hosting aldığınız firma bitninja üzerinden güvenlik hizmeti alıyor. Son yaptığınız işlemden kaynaklı sizi bot olarak algılamış. Bu sebeple doğrulama ekranına yönlendirmektedir.

Hosting veya sunucu firmanızla iletişime geçin bu durumu öğrenin.

Çözüm
XenForo varsayılan sistemde böyle bir uygulama yok. İlave ettiğiniz geliştirmeler yada C ClayXv dediği gibi sunucu ile alakalı yapılandırmalar ola bilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.