Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Site isminin ana sayfada 2 kez yazması |'_'|

Çağan Tekin

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
http://turkfederasyonu.org
Merhaba Sayın Xenforo.Gen.TR Sakinleri ve Değerli Yetkilileri,

Sitemin Ana Sayfasına Geldiğimde Sitemin ismi 2 Kez Yazmakta. 1602086444356.png

Yani normalde üyeler kısmına gelince {Site Adı} | Üyeler oluyor bunda Allah'a şükür problem yok :D

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim acaba? Sağlıcakla Kalın Kendinize Dikkat Edin!

Merhabalar,
Ben tam olarak nereden bahsettiğinizi anlamadım. Mümkün ise daha büyük bir ekran görüntüsü işimizi görebilir. Ve temada ne nerede inanın hiç belli değil. Forum nerede widget nerede anlamadım ben bir resim ekledim bakalım nasıl görüceksiniz.

Ekli dosyalar

• Opera Anlık Görüntü_2020-10-07_193029_turkfederasyonu.org.png
    Opera Anlık Görüntü_2020-10-07_193029_turkfederasyonu.org.png
    101.1 KB · Görüntüleme: 9
Merhabalar,
Ben tam olarak nereden bahsettiğinizi anlamadım. Mümkün ise daha büyük bir ekran görüntüsü işimizi görebilir. Ve temada ne nerede inanın hiç belli değil. Forum nerede widget nerede anlamadım ben bir resim ekledim bakalım nasıl görüceksiniz.
Mobil görüntü mü bu attığınız hocam responsive'in önemini buradan anlıyoruz :D

Merhabalar,
hocam siteyi şuan yığın halinde yapmam icap ediyor bir kaç haftaya hosting sahibi de ben olacağımdan her şey elime geçmiş olacak o zaman ekiple geliştireceğim, şuanda sitede her şeyi topluyorum. SS Olarak ekleyemiyorum ağabey açıkçası çünkü çok küçük bir hata mevcut.

Tarayıcıda sekme başlığı normalde üyeler kısmına gelince {Site Adı} | Üyeler oluyor.
Fakat ana sayfada maalesef {Site Adı} | {Site Adı} şeklinde, bunu nasıl düzeltirim hocam?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.