Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Site haritası Sorunu

pvpreklam

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar,

Sitem yaklasık 6 aydır aktf ama googlede hic konum da cıkmıyor ve birseyler yanlıs galiba oluyor. Site haritası olmadııgnı ihs de sorgulayınca gördüm. Admincp -> Araçlar -> Yeniden Yapılandır alanına tıklayın. Gelen sayfadan site haritasını yeniden oluştur butonuna tıklayın. Sonra tekrar kontrol edin sitemap linkinizi yaptım ama yine cıkmıyor
Site adresim : SERVER TANITIMI

Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz ben anlamadımki.

sen bu siteye niye bakıyorsun? sitemap.php senin sitemap dosyan onların sorgu şekli xml olarak çektiği için yok diyor olmayan bir şey yok google a felan sitemap kaydederken sitemap.php şeklinde kaydedeceksin
suan o zaman benm googglede sıralamalarda cıkmam lazm ama site:cuceko.com yazınca 16 ıcerık cıkıyor benım site 6 ay olcak ama bi sıkıntı var

suan o zaman benm googglede sıralamalarda cıkmam lazm ama site:cuceko.com yazınca 16 ıcerık cıkıyor benım site 6 ay olcak ama bi sıkıntı var
o zaman developer console a siteni kaydet.Ayrıca o google linkleme işlemi ha diyince olan bir şey değil.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.