Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Siropu için özelleştirme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

berkerbey

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum. Bir eklenti üzerine destek istediğim için hepinizden özür diliyorum, belki bir bilen çıkar ümidiyle yazıyorum.

Siropu Chat 2, eklentisini kullanıyorum. Bot Response (Bot yanıtları) kısmında, cevap verilen üyeyi etiketleyebiliyoruz. Fakat bot yanıtına get metoduyla başka bir sayfaya veri gönderme işlemi ayarlarken sıkıntı çekiyorum.

Örneğin, "Kırmızı Beyaz" yazana "@safakb, En büyük Türkiye" şeklinde bir mesaj gönderiyorum. Aynı zamanda bu mesajı get ile başka bir sayfaya atıyorum. Fakat "En büyük Türkiye" şeklinde gidiyor. Etiketleme kısmını yani kullanıcı adını göndermiyor. Bütün dosyaları tek tek inceledim fakat ne yazık ki kafam almadı.

Hangi dosyada hangi işlemi yaparsan, Etiketleme işini yazının sonun da yapar acaba ? Veya GET işlemini başka türlü nasıl yapabilirim sizce ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.