Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Siropu chat sorunlarım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

prol

Kullanıcı
Kullanıcı
Burada yazan yazıyı nasıl editleyebilirim. Hiç bir yerde bulamadım..
Chat.png

Birde chatteki kişilerin gösterildiği yerin alanını nasıl daraltabilirim çok yer kaplıyor..
chat2.png

Admin CP > Kurulumlar > XF Seçenekleri > Sohbet adımlarını izledikten sonra ayarlayabilirsiniz.

"Odaları tara"ya tıklayınca düzenleme ikonu görünecek, tıklayın ve "oda ismi"ni değiştirin.

Kullanıcı isimlerinin olduğu kısmı daraltmak için;

Temanızda siropu_chat.less şablonunu bulun ve 309. satırdaki 250px değerini 150px olarak değiştirip kaydedin.

"Odaları tara"ya tıklayınca düzenleme ikonu görünecek, tıklayın ve "oda ismi"ni değiştirin.

Kullanıcı isimlerinin olduğu kısmı daraltmak için;

Temanızda siropu_chat.less şablonunu bulun ve 309. satırdaki 250px değerini 150px olarak değiştirip kaydedin.
adamsınnn :)

belki konusu değil ama yeni konu açıp meşkul etmemek istedim.chatte yöneticinin kırmızı renkle yazmasını nasıl sağlarım?kullanıcılarda siyah font yöneticide siyah font.yöneticinin kırmızı yazıyla yazmasını istiyorum ama bulamadım ayarını yardımcı olurmusunuz rica etsem?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.