Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Siropu chat hatası "sunucu zamanında yanıt vermedi"

sheekter

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://universalko.org/
Merhaba, "the server has not responded in time" hatası almaktayım. Problemi çözmek için biraz uğraştım fakat çözüm bulamadım. farklı bir sitede test ettim orada çalışıyor fakat diğer sitede ise bu hatayı aldım. Konu duyuruları vb. şeyleri bot yazabiliyor fakat kullanıcı hiçbir şekilde yazı yazamıyor.

Ek olarak forum da bunun ile ilgili bir konu gördüm "max_execution_time" yükseltmem gerekiyormuş denedim yine olmadı.

Sunucu taraflı sorun olduğu görülüyor zaten. Siropu chat gereksinimi olacakta exec fonksiyonunun sunucuda açık olmasını ister.

Sunucu taraflı sorun olduğu görülüyor zaten. Siropu chat gereksinimi olacakta exec fonksiyonunun sunucuda açık olmasını ister.
evet sunucu'da exec fonksiyonunu aktif ettim ardından max değerleri verdim bi farklılık olmadı acaba bu hatalardan yapar mı?

Ekli dosyalar

• hata.PNG
    hata.PNG
    43.5 KB · Görüntüleme: 9
hatalar

Ekli dosyalar

• s1.PNG
    s1.PNG
    67.1 KB · Görüntüleme: 6
  • s2.PNG
    s2.PNG
    72.3 KB · Görüntüleme: 6
  • s3.PNG
    s3.PNG
    73.8 KB · Görüntüleme: 5
  • s4.PNG
    s4.PNG
    69.1 KB · Görüntüleme: 5
  • s5.PNG
    s5.PNG
    75.2 KB · Görüntüleme: 4
  • s6.PNG
    s6.PNG
    74.2 KB · Görüntüleme: 6
Sisteminizi inceledim 2.2.7 de bu genel bir sorun olarak kullanıcılar tarafından xenforo.com üzerinden bildirilmiş. 2.2.8 sürümüne güncelleyerek sorunu aştıklarını söylemişler.

Forumda arama yaparakta bulabilirsiniz.

Merhaba, 2.2.8'e geçmiş bulundum ve eklentiyi tekrar kurdum aynı hata devam etmekte fakat sunucu hata günlüğünde bir şey göremedim hosting şirketi ile mi iletişime geçmem gerek bu durum da veya farklı bir öngörünüz var mıdır?

Merhaba, 2.2.8'e geçmiş bulundum ve eklentiyi tekrar kurdum aynı hata devam etmekte fakat sunucu hata günlüğünde bir şey göremedim hosting şirketi ile mi iletişime geçmem gerek bu durum da veya farklı bir öngörünüz var mıdır?
Merhaba lisanslımı kullanıyorsunuz yoksa w a r e Z m i

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.