Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Siropu 2 Etiketleme sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Tanner

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://shareses.com
Merhaba arkadaşlar biraz bakındım ama çözemedim, sorun şu ki resime dikkatlice bakarsan;z anlarsınız Screenshot
Şimdi siropu 2 chatinde bir kullanıcıyı etiketlediğimiz vakir virgülle mesaj arasında boşluk bırakmalı, Siropu mini shoutbox sisteminde bırakıyordu ama Siropu 2 chat sisteminde bırakmıyor, haliyle etiketlenen kullanıcıya ne bildirim geliyor nede chatte kendisine yazılmış olan mesajı anlayabiliyor, örnek verirsek yukarıdaki resime bakablirsiniz, elle boşluk bırakınca sarı renke dönüşüyor haliyle haber tutuyoruz bizden bahsedildiğini veya bildirim geliyor, ama virgülle bitişik olunca yani biz tab butonuna tıklamadan boşluk bırakmadan direkt mesajı yazarsak bildirim gelmiyor, yani örneğin @Tanner,deneme ama beim istedi]im budur T Tanner, deneme kodlara baktım ama çözemedim, bu mesajla virgün arasındaki boşluğu nasıl bırakabiliriz?

Virgül bırakmadan yapın,dendim ve bir sorun yok.
Ekli dosyayı görüntüle 8105
Hocam ben anlatamadım sanırım, chate geçince etiketleme butonuna tıkladığımda otomatik virgül bırakıyor üyenin isminin yanında ve ben boşluk bırakmadan mesaj yazmak istediğimde ise üyeye bildirim gitmiyor örneğin resim Screenshot
benim yapmak istediğim se budur Screenshot
yani bunu klavyedeki uzun düğmeye basmadan böyle nasıl yapabiliriz? her hangi bir şablonda düzenlememi gerekiyor? ya extra.less kodlarıyla yapmak mümkün mü?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.