Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Silinen Konulardaki Ek'ler Nereye Gidiyor?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

metalgear

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Dün sitemde birkaç deneme yaptım ve tahmini 200mb civarında bir upload gerçekleşmiş olan başlığı admin olarak kalıcı olarak sil dedim. Ama bu ekler hala cpanelden baktığımda alandan düşmedi. 1.7gb olan disk kullanımım 1.9 a çıktı ama postu silince tekrar 1.7 ye düşmedi. Bir yerlerde bu ekler saklanıyor mu

Konu ekleri internal_data > attachments > 0 içerisinde bulunur. Konuları silsenizde bildiğim kadarıyla o klasör içerisinde ekler silinmez.

peki buradaki bütün dosyalar silinenler mi. yoksa mevcut attachment ları da kapsıyor mu?
kapsıyor ise ben silinenleri nasıl silebilirim sunucudan

Mevcut dosyalar ancak şuan bir araştırma yaptım xenforo yetkilileri bu konu ile ilgili başka bir problem yaşayan kullanıcıya silinen ekler eğer kalıcı olarak silinmiş ise konu 24 saat içerisinde sunucudanda silinir yani anında silinmez. 24 saat geçtimi peki sizde ?

sanırım geçmedi. biraz daha zaman geçsin o zaman yazarım tekrar sonucu

Şöyle izah edeyim,evet eğer konu silinir ise içine eklenen dosyalarda FTP temizlenir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.