Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Silinen Forumlar Arama ile çıkıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Türkiye kategorsi altında 81 vilayet forumlar var. Ben ana kategori olan Türkiye kategorsini sildim 81 vilayet silindi ama;
Aramaya Temsilci yazdığımda ve tıkladığımda forum geliyor bunları nasıl silebilrim

5638

Ancak mysqlden sildim. Kategorisini silmek yetmiyor.
Forumlarıda sileyim mi seçeneği ile siliyor ama aramda çıkıyor. Tıklayınca işlem yapılabiliyor. Ön belleği çalıştırmak işe yaramıyor

merhabalar htsumer htsumer;

Bu durumun olmasi gayet normal neden normal ?
- Sistemdeki Arama index'i ayarı yapildiğinda o forum sitenizde vardi veya konu veya mesaj
ozamanki arama index'i baz alinarak geçmişte kayıtlara alınmış bir içerik oldugundan arama yapinca
çıkması normal.

Bunu çözmek için ;
Silinen konu üye mesaj forum vs. den sonra xenforo admin panelinden
Forum Önbelleklerini yeniden yapılandırmanız gerekmektedir.

"/admin.php?tools/rebuild" baglantısı ile direk arama indexi oluştur seçiyorsunuz ve "Eski Dizini sil kutusunu işaretleyin " işlemi gerçekleştirin.
Eski Dizini silmezseniz aramalarda yine çıkacaktır : )

İşlem sonunda Güncel içeriği alacağından sistem aramalarda sildiğiniz bölüm görünmeyecektir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.