Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sidebardaki widget sıralamasını nasıl değiştirebilirim ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

MehmetOzcan

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
forumun sağ tarafında yer alan widget sıralamasını nasıl değişirim ? ornek en ustte kımler onlıne var onu 1 yada 2 alta almak ıstıyorum panelden baktım wıdgıt baslıgı altında sıralama diye birsey goremedım.

widdeti göstereceğin yeri seçince hemen altta gösterme sırası açılıyor. + - olan yer. genelde 1 diye başlar sıralamayı siz belirleyeceksiniz.

widdeti göstereceğin yeri seçince hemen altta gösterme sırası açılıyor. + - olan yer. genelde 1 diye başlar sıralamayı siz belirleyeceksiniz.

ilgili alan orası değil sanırım, ben ordaki değere 5 yazmısım o wıgdet en ustte 1. sırada gorunuyor.

ilgili alan orası değil sanırım, ben ordaki değere 5 yazmısım o wıgdet en ustte 1. sırada gorunuyor.

Sizin 5 olarak yazdığınız alan Gösterilecek içerik sayısı alanıdır.
Ekran alıntısında olması gereken gösterilmektedir.

Screenshot_2019-10-23 Widget'i düzenleme [XenGenTr] XGT Giris paneli XenForo Türkçe destek, Xe...png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.