Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sidebar'a Son Konular ve Son Mesajlar Ekleme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

IExlusive

xFanatik
Kullanıcı
Arkadaşlar sağ tarafa Son konular ve Son Mesajlar eklemek istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

son konular.PNG

son mesajlar.PNG

Widget kısmındaki YENI KONULAR ve YENI MESAJLARI eklemeyi denediniz mi ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    108.6 KB · Görüntüleme: 63
Çözüm
Hocam Widget kısmında biraz yabancıyım hangi kısıma ekliyceğime söylerseniz eklerim.
Öncelikle nerede görünmesini istiyorsunuz ? Eğer ;

** Ana sayfada gözüksün istiyorsan, Forum listesi: Kenar çubuğu
** Bölüm içinde yanda gözükmesi içim : Forum görüntülenirken: Kenar çubuğu

Denemekten zarar gelmez. Kendiniz de deneme yanıma yöntemi ile istediğiniz doğru bölümü bulabilirsiniz. Bu işler böyle öğreniliyor zaten :)

Öncelikle nerede görünmesini istiyorsunuz ? Eğer ;

** Ana sayfada gözüksün istiyorsan, Forum listesi: Kenar çubuğu
** Bölüm içinde yanda gözükmesi içim : Forum görüntülenirken: Kenar çubuğu

Denemekten zarar gelmez. Kendiniz de deneme yanıma yöntemi ile istediğiniz doğru bölümü bulabilirsiniz. Bu işler böyle öğreniliyor zaten :)
Sağ tarafta görünmesini istiyorum. Geri dönüşü olmayan hatalar yapmak istemiyorum.

Sağ tarafta görünmesini istiyorum. Geri dönüşü olmayan hatalar yapmak istemiyorum.
Yukarıda yazdıklarım hepsi zaten SAĞDA gösteriyor. Önemli olan hangi sayfada iken gözükmesini istediğiniz.

Widget pozisyonu seçip, kaldırarak hata yapmasınız merak etmeyin. Şunu bir deneyin bakalım istediğiniz gibi oluyor mu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    149.8 KB · Görüntüleme: 37
Hocam şu kırmızı çizgi ile çizili olan yer var body discord widgetiyle hizalamak istiyorum ve arasında boşluk olmasını istiyorum nasıl yapabilirim.

unknown.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.