Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Side Bar'ı Ne Yaparsam Yapayım Sol Kısıma Doğru Genişletemiyorum. Nasıl Yapabilirim?

Profesor ?

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Evet Başlıkta Görmüş Olduğunuz Gibi Side Bar'ı Genişletmek İstiyorum Ancak Bir Sonuç Alamadım Sağa Doğu Genişletebiliyorum Ama "Container" Dışına Çıkıyor Buda Benim İçin Sorun Oluşturuyor.

1681080697481.png

Sol Kısıma Doğru Genişletme Mevzusunu Öğeyi Denetleden Defalarca Denedim Ancak Maalesef Sağ Kısım Olsada Sola Doğru Genişletemiyorum Tabii Side Bar'daki Diğer Widgetlarında Aynı Şekilde Sola Doğru Genişlemesini İstiyorum. Bilgisi Olan Arkadaşlar Bilgi Verebilirlerse Müteşekkir Olurum.

@eTiKeT™ netr0n netr0n @Ugur Üstadlar Yardımlarınızı Beklerim.

Nasıl yapılır ? Side Bar'ı Ne Yaparsam Yapayım Sol Kısıma Doğru Genişletemiyorum. Nasıl Yapabilirim?

Bunun için alanı genişletmeniz lazım. Aşağıdaki adımları uygulayınız.

Admincp >> Görünüm ve diller >> Tema özellikleri (Kullandığınız tema seçili olsun) >> sayfa ayarı alanından Kenar çubuğu genişliği alanındaki değeri genişletmek istediğiniz değer ile değiştirin. Örnek: 300px

Admincp >> Görünüm ve diller >> Tema özellikleri (Kullandığınız tema seçili olsun) >> sayfa ayarı alanından Kenar çubuğu genişliği alanındaki değeri genişletmek istediğiniz değer ile değiştirin. Örnek: 300px

Çözüm

Desteğiniz İçin Teşekkür Ediyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.