Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Shell yedik site gitti :(

kadirizmm

Kullanıcı
Kullanıcı
merhabalar üstatlar Index of / sitemde shell yedik bu xenfordan gelmiş null yüklediydik host domani kapattı site 4 5 gündür kapalı acasım bile gelmiyor site tam hız ilerliyorken yedik shell i oturduk

"null kurulur mu birader, olacagi buydu, hoyt moyt" diye cikisacak degilim merak etmeyin :)

Gecmis olsun demekten baska yapacak bir sey yok. n*ll*d katiyyen tavsiye etmiyorum demekten kastim budur. Illaki kuracaksaniz da temizliginden emin oldugunuz bir surum kullanin. Ayrica, kim bilir, belki de shell i siz yemediniz? Shared hosting kullaniyorsunuz sanirim, host sirketinin yemis oldugu bir shell sonucu sizin siteniz de problem yasayabilir.

Sitenizi tekrar acmayi düşünüyorsanız hostunuzu degistirin. Sonra da "gercekten" temiz dosyalar edinin. En guvenilir temiz dosya lisanslidir tabii ki, n*ll*d icin ise arastirmaniz lazim.

[tLk] Tilkißey ~ Mahmut Sami Yontem

%90 hostingden scpritle alakası yok gibi n*ll*d leri çok güvenilir büyük yabancı siteler var onları tercih edin
ama tabikide en temizi lisanslı olanıdır lakin açık varsa lisanslı olandada olur taki fark edilene kadar.

teşekkürler üstatlarım siteyi wp olarak devam etirme kararı aldım diger baska sunucuda olan wp sitemin xml yedigini bastım site yayında suan index hızı gayet normale bindi dün bugün forumu seviyorum forumculugu seviyorum paylasmayı seviyorum lisanslı alana kadar nulla son ama burada güzel hocalarla tanısma fırsatım oldu hepsi dalında uzmanlar ilerdeki lisanslı alacagım projemle hepsiyle calısmak isterim saygılarımla keyifli orumlar dilerim

kadirizmm kadirizmm sana bunu başka sitede altı çizili bir şekilde uyarı değil de, öneri olarak söylemiştim ve sen kızmıştın. Şimdi demek istediğimi anlamışsındır. xenForo'nun şuana kadar bilinen ufak bir açıklığı yok. n*ll*d kullandığın için kodlar çok fazla değişiyor ve üzerinde fazla oylama yapıyorlar. Art niyetli kişiler bu şekilde sana zarar verebiliyor. Emeklerine yazık olmuş üzüldüm şahsen.

WordPress ile başarılar diliyorum tekrardan.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.