Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Seo Testinde Siteniz Mobil Uyumlu Degil ve Analiz Aracı Yok Çıkması

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Faxer

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaslar uix theme yuklu buna ragmen her seo testimde siteniz mobil ve masaustu uyumlu degil 0/100 seklinde cikior ve Google analytcs kurulu olmasina ragmen "analiz araci bulunmadi"diyor bu konular hakkinda yardimci olabilecek varsa minnettar olurum.

IMG_20201124_000149.jpg
Screenshot_2020-11-24-00-02-58-368_com.android.chrome.jpg Screenshot_2020-11-24-00-02-43-712_com.android.chrome.jpg

Uix Temasının demosuna baktım böyle bir uyarı vermiyor mobil uyumlu gösteriyor.
Sitende google analytics kodları gözukmuyor .

Senin siteyi test ederken iki tane hata veriyor .

bonsucuyuz.PNG

Tamamdir o google analytcs kodlarini default temaya eklemisim simdi uixe ekledim bakalim umarim duzelir peki bu mobil uyumlulugu nasil yapicaz onu cozemedim

Tıklanabilir ögeler dediği giriş yap, kayıt ol butonları gibi, Giriş yap ve kayıt ol yazılarında iki tane icon görüyorum birbirlerine çok yakınlar teke düşür onları.

Tıklanabilir ögeler yakın olanları onlardan başka göremedim.
İçerik ekrandan geniş hatası da büyük ihtimal eklediğin reklam bannerlerinden kaynaklanıyor.
Reklam bannerlerin genişlik - yükseklikleri masaüstü ile mobilde aynı değerlerle gözüküyor.(width=728 - height=90)
Reklam bannerlerin genişlik - yükseklik değerlerini mobile görede ayarlaman lazım.

Analiz sitelerine kalırsak bana sen siteyi çöpe at diyor bazı analizler.. takılmamak lazım hocam.. mobil uyumlu degilse mobilde nasıl uyumlular gibi görüntülüyoruz

Usta kodu ekledim veri aliyor calisior yani fakat hala seo testlerinde gozukmuor malumunuz analytcs yeni versiyona gecti artik G kodu veriyor bu eski versiyona gecio UA kodu alma sansimiz yokmu napabilirim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.