Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Seo sorunu yaşıyorum

halilx0

Kullanıcı
Aktif Lisans
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba, en doğru ve düzgün şekilde seo nasıl yapabilirim ?
Sitem 2 3 haftadır index almıyor eksik ne yaptım diye düşünüyorum fakat xenforo kullanmadığım için daha önce neyi nasıl yapacağım bilmiyorum biri yol gösterirse çok sevinirim veya hizmet veren varsa da olabilir.

Umarım biri sorunumu çözer
BU şekilde bir yaklaşım yaparsanız kimse sorununuzu çözmek istemez. XGT olarak zaten elimizden geldiğince sorunlara çözüm odaklı yaklaşıyoruz.
" index almıyor" kelimesi geniş 1 alanı kapsar. Acaba ayarlarınız mı yanlış xf taraflı kullanıcı grubu izinleriniz mi eksik yane sitenizi inceleme yapmadan ezberden sitem index almıyor kelimesi ile çözüm bulamazsınız. Lütfen D.M'den bana sitenizi ve admin login bilgilerinizi iletin sitenizi 1 inceleyelim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.