Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Search Console Tartışma Forumu Hatası Alıyorum

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

Search Console içerisinde aşağıdaki hatayı alıyorum bunun çözümü tam olarak nedir?

"datePublished" alanında tarih/saat değeri ISO 8601 biçiminde değil

Tam olarak emin değilim ama tahminim sitende mesajlarda tam tarih ve saat yerine 24 Nis, 5 May gibi tarihler yazıyor. Sorunun sebebinin bu tarih formatı olduğunu düşünüyorum.

Tam olarak emin değilim ama tahminim sitende mesajlarda tam tarih ve saat yerine 24 Nis, 5 May gibi tarihler yazıyor. Sorunun sebebinin bu tarih formatı olduğunu düşünüyorum.
Araştırdım, sebebi buymuş. Tarih formatını tam olarak nasıl düzelteceğim abi?

İşini görür tefo.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    134.3 KB · Görüntüleme: 9
bence su sekılde yap aşağıda yer alan bağlantıdan topluluğa sor bu gibi uyarı ve hatalarda orası ıle cozume gittiğim çok oldu. format doğru google yanlıs algılıyo olabılır ya da zaman dılımı altında farklı bir sorun olabılır düzelttım doğrula deyip uyarı ıcerıgını analız etmek gerekır.

bence su sekılde yap aşağıda yer alan bağlantıdan topluluğa sor bu gibi uyarı ve hatalarda orası ıle cozume gittiğim çok oldu. format doğru google yanlıs algılıyo olabılır ya da zaman dılımı altında farklı bir sorun olabılır düzelttım doğrula deyip uyarı ıcerıgını analız etmek gerekır.

Tamamdır abi çok teşekkür ederim.

Düzeltmeye çalıştığım zaman tek bir konu üzerinde hata gösteriyor, oradan hata alıyorum.

Hata aldıgın sayfaya git ıncele kısmından kodlardan kontrol sağlayip bilgi verıyorlar oraya sorarken hata aldıgın sayfanın lınkını ekle. ancak sunuda eklemek ısterım bu ve benzer hatalar bitmeyecek bıtmıyor.

Hata aldıgın sayfaya git ıncele kısmından kodlardan kontrol sağlayip bilgi verıyorlar oraya sorarken hata aldıgın sayfanın lınkını ekle. ancak sunuda eklemek ısterım bu ve benzer hatalar bitmeyecek bıtmıyor.
Kesinlikle bitmiyor abi, geçmiş yıllarda vitaminsiz de alıyordum hayvanlarda da aldım burada da almaya devam edeceğim sanırım. Kritik hataları elimizden geldiğince çözsek yine kâr diye düşünüyorum abi.

Bu şekilde cevap geldi Ugur Ugur abi belki merak etmişindir :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.