Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Search Console Dizine Eklenmemesi HK.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

doganlnan

Kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.metin2pvpreklam.com/
Search Console Üzerinden Sayfa Haritalarına Sitemap.xml ve Sitemap.php uzantılarını ekledim fakat 1 hafta önce açtığım konu hayla google tarafından indekslenmemiş olarak görüntüleniyor. Ek olarak çok fazla dizine eklenmeyen sayfa mevcut her ne kadar yeniden doğrulamya göndersemde hiçbir şekilde kabul etmiyor. Desteğinizi rica edeceğim.

1706398166844.png 1706398187371.png 1706398210386.png

Çözüldü Search Console Dizine Eklenmemesi HK.

Hocam forum yeni ondan oluyor. Bende aynı sorunu yaşıyorum 2,3 aya kendisi oturur fazla kurcalamayın ve sadece bir sitemap ekleyin derim
Hocam forum yeni ondan oluyor. Bende aynı sorunu yaşıyorum 2,3 aya kendisi oturur fazla kurcalamayın ve sadece bir sitemap ekleyin derim

Çözüm
PHP:
$config['debug'] = true;
Bu kodu src > config.php dosyasında en alta yapıştırın. Sonra admin cp > ayarlar > zamanlanmış görevler > Site haritasını yeninde oluştur girin düzenleye biliceksiniz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.