Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sayfa Yenilenmeden Bildirim Gözükmesi

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli xenforo yönetimi ve kullanıcıları, bildiğiniz üzere xenforo da sayfayı yenilediğimiz zaman bildirimi görebiliyoruz. Ben ve birçok xenforo kullanıcısı da istiyordur ki; sayfa yenilenmeden, yan sekmede dahi olduğumda bildirim görünsün.

Eğer bunu yapabilecek birisi olursa muhteşem olur. Veya daha önce yapan oldu mu?

:D :D Yani yazmaya gerek yok diye düşündüm açıkcası. Bizimde böyle bir sorunumuz var şayet ama sorun olarak görmediğimiz için hiç üstüne düşüp araştırmadık sebep nedir nasıl çözülür. Belki başına gelmiş biri denk gelir ve size yanıt verir konu burda dursun bakalım ;) ...

Bir kaç sene önce vietnamlılar bi eklenti yazmışlardı refresh tarzı bişeydi onu bulursanız işinize yarıyacaktır

Aslında yapılabilir böyle bir eklenti, çok fazla sürmez diye biliyorum.

Bu arada eTiKeT™ eTiKeT™ hocam örneğin sekmeyi kapattım Google'den başka bir yere bakıyorum sağ tarafta bildirim geliyor ya? Onu aktif ettim ama hâlen çalışmıyor, neden acaba?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.