Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Satılık Xenforo Lisansı 2.x (Güncellemeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertunc23

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba ;

2 gün önce forumdan başka bir arkadaşdan aldığım lisansı zamanım olmadığından dolayı devir etmek istiyorum.Bir heves aldım ama iş yüküm çok fazla olduğu için ilgilenemeyeceğim.
Domain 'de dahildir.Bedava Domain yanında vereceğim.

Lisans Şubat 2019 kadar güncelleme alır.Sonra 40 dolar ödeyip devam edebilirsiniz.Ödemezseniz'de sıkıntı yok lisansınız hayat boyu şeklinde dir.Hak kaybolmaz.

Kontrol etmemiz için giriş gönderirseniz anlaşırsak alabilirim.

Kontrol etmemiz için giriş gönderirseniz anlaşırsak alabilirim.

Hocam siz r10'da kayıtlısınız sanırım.Ordan da görüşebiliriz.Tam olarak neyi kontrol edeceksiniz ? R10'da ticaret puanım gayet iyidir.Eğer kontrol edecek iseniz anydask ile online sağlayabilirim.

Hocam siz r10'da kayıtlısınız sanırım.Ordan da görüşebiliriz.Tam olarak neyi kontrol edeceksiniz ? R10'da ticaret puanım gayet iyidir.Eğer kontrol edecek iseniz anydask ile online sağlayabilirim.

Buradan özel mesaj ile bilgilendirdim sizi. Uygun ise dönüş yaparsınız. Hayırlı satışlar dilerim.

Lisans tarafımca alınmıştır. İki taraf içinde hayırlı olsun.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.