Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Satılık lisans Satılık XenForo Lisans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pathfinder61

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Yeni alınmıştır.Oyun projemizin forum bölümünü kuracaktık ancak askıya almak zorunda kaldık.Herhangi bir domainle ilişkilendirilmemiştir.Faturası mevcut.
Fiyat: 600

İstenilen ücret
600
İlk lisans sahibi kimdir?
  1. ilk satın alan benim
Lisansın faturası var mı?
  1. Evet faturası var,konuya ekliyorum
Transfer edilebilir mi?
  1. Hayır transfer edilemez
Bağlı olduğu domain
http://domainbaglanmamistir.com
Lisans doğrulama kodu
3543534654645
Ticket desteği etkin mi
  1. Evet ticket desteği var
İndirilebilir son versiyonu
2.1
Son güncelleme tarihi
Eki 2, 2020
İlk sahibisiniz 2 ekimde alınmış lisans ve Transfer edilemeyen lisans. Bu lisans riskli lisanstır. Satışınızı baltalamak gibi olmasın ama burada kullanıcılarımızı da bilgilendirmek zorundayız.

İlk sahibisiniz 2 ekimde alınmış lisans ve Transfer edilemeyen lisans. Bu lisans riskli lisanstır. Satışınızı baltalamak gibi olmasın ama burada kullanıcılarımızı da bilgilendirmek zorundayız.
teşekkürler herhangi bir riski bulunmamaktadır.Alıcak arkadaşa gerekli bilgileri vereceğim.

teşekkürler herhangi bir riski bulunmamaktadır.Alıcak arkadaşa gerekli bilgileri vereceğim.

Nasıl bulunmamaktadır. Sizin adınıza alınmış, sizin adınıza kayıtlı ve transfer edilemez bir lisans. Kusura bakmayın ama ibraz ettiğiniz an lisans size geri geçer. Bakınız anlattık burada. 2. EL Lisans Alımlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler. - XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ve tema topluluğu

120 günü doldurmayan bir lisans nasıl risksiz oluyor?

Satın alacak olan arkadaşlara, fatura da verseniz, mail de verseniz ibraz durumunda hepsi gider. Dolayısıyla kullanıcılarımıza bunu bildireceğiz. Sizin risksiz demenizle risksiz bir durum olmaz. Bu linsans %100 riskli bir lisanstır.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Nasıl bulunmamaktadır. Sizin adınıza alınmış, sizin adınıza kayıtlı ve transfer edilemez bir lisans. Kusura bakmayın ama ibraz ettiğiniz an lisans size geri geçer. Bakınız anlattık burada. 2. EL Lisans Alımlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler. - XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ve tema topluluğu

120 günü doldurmayan bir lisans nasıl risksiz oluyor?

Satın alacak olan arkadaşlara, fatura da verseniz, mail de verseniz ibraz durumunda hepsi gider. Dolayısıyla kullanıcılarımıza bunu bildireceğiz. Sizin risksiz demenizle risksiz bir olmaz o durum bu linsans %100 riskli.
Saygı duyuyorum yazmıyım diyorum ama ancak sadece siz satış yapacaksanız forumu kapatın.Alıcak arkadaşa referanslarımızı kim olduğumuzu gerekirse firma bilgilerimizi bu şekilde bir sorunla karşılaşmayacağının garantisini vereceğim.Bu yüzden risksiz.Bilmem anlatabiliyormuyum tek sanal platformda sizin dedikleriniz geçerli olmuyor malesef ve satış yapan üyenize bu şekilde yaklaşımınız absurt olmuş.Diğer bir konuda zaten bunun bilgilendirmesini sabit konu açarak yapmışsınız.Konu altına gelip bu şekilde konuşmanız sizi yüceltmiyor malesef.Siz gerekli herşeyi açıklamışsınız sabit konunuzla gerisi alıcı ve satıcı arasında siz karışamıyorsunuz 2 kişinin ticaretine.size hayırlı satışlar konuyu silebilirsiniz.Sizin riskli demenizlede riskli degil bilin.

Saygı duyuyorum yazmıyım diyorum ama ancak sadece siz satış yapacaksanız forumu kapatın.Alıcak arkadaşa referanslarımızı kim olduğumuzu gerekirse firma bilgilerimizi bu şekilde bir sorunla karşılaşmayacağının garantisini vereceğim.Bu yüzden risksiz.Bilmem anlatabiliyormuyum tek sanal platformda sizin dedikleriniz geçerli olmuyor malesef ve satış yapan üyenize bu şekilde yaklaşımınız absurt olmuş.Diğer bir konuda zaten bunun bilgilendirmesini sabit konu açarak yapmışsınız.Konu altına gelip bu şekilde konuşmanız sizi yüceltmiyor malesef.Siz gerekli herşeyi açıklamışsınız sabit konunuzla gerisi alıcı ve satıcı arasında siz karışamıyorsunuz 2 kişinin ticaretine.size hayırlı satışlar konuyu silebilirsiniz.Sizin riskli demenizlede riskli degil bilin.

Her kullanıcı girip o yazıyı okumuyor maalesef. Madem bu kadar firma sahibisiniz o zaman 600 TL için bu kadar yanıp dönmenize gerek yok. Burada herkes lisans satabilir ki şu anda benden lisans isteseler bile veremem sıraya göre gidiyorum ve verdiğim lisanslar %100 güvenli lisanslardır. Şu an bu alacak kişiler benden anlık lisans alamazlar önce bunu bilin lütfen. Şu an sizin sattığınız lisansa ben 50 tl bile vermem.

Ayrıca bilmiyorsanız şunu da söylim; Dün aldığınız lisansı ibraz kuralları gereği tekrar iade etme ve 160 dolar paranızı geri iade alabilirsiniz. O konu sadece üyeler için değil sizin içinde geçerli. İade edebilirsiniz neden dün aldığınız lisansın parasını 160 dolar olarak geri almaktansa burada üyelere 600 TL'ye satarsınız anlamıyorum ve bunun adına da risksiz diyorsunuz. Ben sizi tanımam, verdiğiniz güvencede kanuna dayalı değil. Ben bu site de yöneticiyim ve bu sitede kullanıcılarımızı bilgilendirmek durumundayım. Geçmişte bu gibi olayları çok yaşadık. Firma bilgileriniz vs bizi ilgilendirmez xenforo.com bu gibi satışlara riskli mi diyor evet olay bitmiştir.

Konu kilit.

Alacak olan var ise gidip alabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.