Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Satılık Forum sitesi / .COM domain hediye

Xuhan

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Site adresi: neizlemeliyim.net
Sitenin aylık getirisi: yok
Sitenin açılış tarihi: 11 Ocak 2023
Kategori / sitenin içeriği: Forum
Günlük hit sayısı: ...
Ziyaretçi kaynağı: Arama motorları ve sosyal medya
Domainin yaşı: 4 aylık
Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Evet
Hosting dahil mi?: 1 Hafta idare edilebilir ve Xenforo alt yapısı ile uyumlu çalışan teknik ekibi çok bir platformda duruyor.
Banlı olduğu sponsor var mı?: Yok. ( Kontrol ediniz)
Banlı olduğu arama motoru var mı?: Yok. ( Kontrol ediniz)
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: ...
Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: Yok.
Xenforo alt yapısı kullanılmaktadır
XGT StyleV9 Tema: 1750 tl
Xenforo lisans: 160 $
Xenforo eklentileri:
-kullanıcı rozetleri: 1100 tl
-sms onay: 590 tl
Sosyal medya hesapları: Facebook , Twitter

Ekip dağıldığı için artık ilgilenemediğimizden dolayı satmaya karar verdik. Güzel bir proje olduğunu ve Türkiye de buna benzer bir platform olmadığını düşündüğümüz için açtık. Hakkını verecek kişiler iyi yerlere getirebilir.

Site domain adresi , lisans ve sosyal medya hesapları beraber satılıktır. Tek satışımız yoktur.
neizlemeliyim.com ile birlikte verilecektir.
Makalelerin %95'i EkipNetwork ekibine verilmiştir.

İstenilen Fiyat : 6 Bin TL.

Benim zamanında laravel ile yapmış olduğum bir site vardı tmdb otomatik veri çeken. Hem xenforo eklenti geliştirmek için hemde böyle bir forum açarım diye düşünüyordum sonra eklentinin yapıldığını görünce vazgeçmiştim. projeyi alacak olan için önerebileceğim bir eklenti TMDB sizin için otomatik film verisi çeken bir eklenti.

Satmanıza üzüldüm. Geleceği olan bir siteydi.
Uğur abi sen az çok süreci gördün diye tahmin ediyorum, tam her şeyi hazırladık artık reklam aşamasına geçip içerik girmeye devam edecektik lakin olmadı yani.

Hayırlısı olsun, Ancak yinede satmayıp sonuca ulaştırmanzı dilerim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.