Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sağ menüye sosyal medya butonları ekleme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

SAS06

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Ana sayfadaki sağdaki menüye en üste sosyal medya hesapları için buton eklemek istiyorum. sosyal paylaş butonları değil yanlış anlaşılmasın.

işinize karışmak gibi olmasında xenforodaki kendi entegre paylaşım butonlarından bir alıntı yapabilirsiniz fikir olarak mesela

<a class="shareButtons-button shareButtons-button--brand shareButtons-button--facebook" data-href="Facebook{url}" id="js-XFUniqueId56" href="https://www.facebook.com/sharer.php...ag-menuye-sosyal-medya-butonlari-ekleme.9812/">
<i aria-hidden="true"></i>
<span>Facebook</span>
</a>

bu işini görecektir içindeki kod dizini ama harmanlaman lazım instagram ile .. bu doğal paylaş buton kodu f12 konsoldan çıkan istersen biraz kurcala

işinize karışmak gibi olmasında xenforodaki kendi entegre paylaşım butonlarından bir alıntı yapabilirsiniz fikir olarak mesela
Anladığım kadarıyla arkadaş paylaş butonları değil sosyal hesaplarının linkini eklemeye çalışıyor. :)

Href kodlarıyla rahatca ekleyebilir .. hiç işim olmadı ama eklenmesi kolay . ben paylaş konsol kodlarının içinde hrefff kodu var diye attım aslında bir fikir edinnesi için :D . bu link koyma mevzusu bir kaç yerde daha denk gelmiştim . tamam anladım .. bazı temalarda yemediğini söylüyorlardı gerçi.. biraz daha uğraşsın olmazsa arkadaş için birşeyler araştırırım çıkmazsam

oo bende yan menü panel yok .. xenforo kurulumundan beri kullanmıyorum kodlamasını deniycektim..
halledemezse yine halledilir burdan çözülür inş

Şu şekilde bir dener misiniz?

<a href="https://www.instagram.com/banadanlatcom/" target="_blank">Instagram</a>[/ICO [/QUOTE]
maalesef ağasına ekran görüntüsü paylaştım bu sorunu yaşadım

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2020-11-01 at 14.23.32.png
    Screen Shot 2020-11-01 at 14.23.32.png
    326.6 KB · Görüntüleme: 29
Kodu tam olarak nereye ekliyorsunuz?

Sosyal medya hesaplarımız'a tıklayınca social_media sayfasına gidiyor. O sayfa olmadığı için de hata veriyor.

Siz tam olarak ne istiyorsunuz?

Sosyal medya hesaplarımız'a tıklayınca social_media sayfasına gidiyor. O sayfa olmadığı için de hata veriyor.

Siz tam olarak ne istiyorsunuz?
o sayfayı nasıl oluşturabilirim yani sosyal medya hesaplarımız a tıklandığında bir sayfa gelsin ve logolu şekilde örnek veriyorum

logo "instagram hesabımız" şeklinde bir link olsun instagram hesabımız kısmına tıklandığında yeni sekmede instagram hesap profilimiz açılsın

Admin paneli > Forumlar > Kategori ve forumlar > Alan ekle > Sayfa

ssss.JPG

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.