Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sadece bu alanların rengini nasıl değişebilirim?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü Sadece bu alanların rengini nasıl değişebilirim?

Aşağıdaki kodları extra.less alanına giriniz. Rengi kendinize göre ayarlarsınız.

Less:
[data-template="forum_list"] {
    .p-body-pageContent {
        .block-header {
            color: #000;
        }
    }
}
Admincp->Görünüm ve diller-> Tema özellikleri->Bloklar alanından blok header sekmesini açın renk alanından işlem yapın

Admincp->Görünüm ve diller-> Tema özellikleri->Bloklar alanından blok header sekmesini açın renk alanından işlem yapın

evet bu alandan denedım renk değişiyor ama bu kez widget lerin altında yer alan bilgi sutunun rengıde değişti bu kezde o bilgi sutunlarında yer alan yazılar okunmadı.

Aşağıdaki kodları extra.less alanına giriniz. Rengi kendinize göre ayarlarsınız.

Less:
    .p-body-pageContent {
        .block-header {
        }
    }
}

Çözüm

Less:
    .p-body-pageContent {
        .block-header {
        }
    }
}

Kod:
    .p-body-pageContent {
        .block-header {
            color: #8e8e8e;
        }
    }
}

kodu extra.less e ekledim ama bir şey değişmedi :/

Kod:
.block-header {
    background: linear-gradient(0deg, #8d8d8d, #8d8d8d);
}

kendi icadım olan bu kod ile hallettim :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.