Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sadece 1 Post'a Özel Reklam Yerleşimi Mümkün Mü?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

metalgear

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Çok ziyaret edilen bir veya birkaç post'uma özel google reklam yerleşimi yapabilir miyim?

Çözüldü Sadece 1 Post'a Özel Reklam Yerleşimi Mümkün Mü?

Anladığım kadarıyla, siz bir kaç konuda reklam göstermek istiyorsunuz. Atıyorum A konunuz var sadece burada görünsün bu reklam veya A,B,C konularınız var buralarda görünsün o reklamlar diyorsunuz. O zaman aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.

ID'lerinizi de aşağıdaki id alanına girmeniz gerekiyor.

HTML:
<xf:if is="in_array($thread.thread_id, [1,2])">

Reklam kodlarınız bu alana gelecek.

</xf:if>
Bu kısımdan istediğin alana reklam ekleyebiliyorsun.

1610106779099.png

Anladığım kadarıyla, siz bir kaç konuda reklam göstermek istiyorsunuz. Atıyorum A konunuz var sadece burada görünsün bu reklam veya A,B,C konularınız var buralarda görünsün o reklamlar diyorsunuz. O zaman aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.

HTML:

Çözüm

HTML:

hocam şöyle bir deneme yaptım ama 115 nolu post'a reklamlar hiç gelmedi nerede hata yapıyorum
1610119886042.png

Sis Sis siz yanlış anladınız hocam. Belirli bir posttaki reklam sayısını artırmak istiyorum. Reklam bölümlerine aşinayım yoksa :)

• Beğen
Tepkiler: Sis
N netron çalıştı mükemmel. Eline sağlık
Bu şekilde forum sitemde en fazla hit alan bir iki konuda reklam artırımı yaptım. Tabi bu konular organik aramalardan gelen ve üye getirmeyen bir kaç konu olduğundan bir zararı yok

HTML:

hocam bu kod çok güzel çalışıyor ancak bir isteğim var. konu altına yazılan her mesaj altına reklam geliyor bunu engelleyip sadece konu başında bir adet olsa bunu yapmak mümkün mü

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.