Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

RSS ve eposta

fatihcray

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşkar xenforo 2 kullanıyorum ve siteden sadece kullanıvı kayıt olunca msj gitmesini istiyorum yani takip ettigi konular vs gitmesin arada kendim toplu mail atarsam o haric

birde forumda rss komple kaldırmak istiyorum

ress üzerinden gizli konu içeriklerini görüyorlar ve posta gittigi zamanda mail içerigi açık gidiyor bu nedenle böyle bir şey istiyorum

hide içerigi açılıyor

Rss olayını Admincp->XF Seçenekleri->RSS Haber akışı seçenekleri alanından kapatabilirsiniz. Ama mevcut rss'ler korur. Komple silmek için ücretli bir eklenti var Remove RSS Diğer e-posta bildirim alanlarını Aynı şekilde yeni kullanıcı kayıt seçenekleri alanından yapabilirsiniz varsayılan kayıt değerleri alanında neler alıp neler alamayacağı ile alakalı opsiyonlar var.

Rss olayını Admincp->XF Seçenekleri->RSS Haber akışı seçenekleri alanından kapatabilirsiniz. Ama mevcut rss'ler korur. Komple silmek için ücretli bir eklenti var Remove RSS Diğer e-posta bildirim alanlarını Aynı şekilde yeni kullanıcı kayıt seçenekleri alanından yapabilirsiniz varsayılan kayıt değerleri alanında neler alıp neler alamayacağı ile alakalı opsiyonlar var.
yeni kayıt alanında fazla içerik var nasıl yapmam gerekiyor benim istegim şudur gizli içerik gitmesin yani eposta gidecekse dahi sadece msj yazıldı yazsın içerigi gitmesin eposta ile bunu nasıl ayarlayacagım görsel olarak paylaşma şansınız varmı ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.