Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Rota filtresi sonrası 301

Verwaltung

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba,

Rota filitresi ayarlarından konu için threads/ yolunu konular olarak değiştireceğim.

Bu durumda 301 yapabilirmiyim. deneme için değiştirdim ama google indekslerim sayfa bulunamadı hatası verdi çünkü url değişikliğe uğradı.

xf de bu tür sorunlar çıkmaz otomatik yapılandırılması lazım. sorunmu çıktı ki

url yi değiştirdim. site haritasını nasıl güncelleyebilirim. zamanlanmış görevlere baktığımda güncelleme göremedim. pazartesi, çarşamba ve cuma site haritası otomatik gönderim var şimdi güncelleyip göndermem mümkünmü.
site haritası güncellemesini google toolstan yapın sitemap'ı yeniden gönderin.. sitenizdeki zamanlanmış görev zamanı sabahları genelde 7 8 gibi çalışır o zaman zarfınada kadar bekleyin otomatijk güncellesin el ile yapmayın daha sonra hatalar çıkarıyor el ile yapınca

url yi değiştirdim. site haritasını nasıl güncelleyebilirim. zamanlanmış görevlere baktığımda güncelleme göremedim. pazartesi, çarşamba ve cuma site haritası otomatik gönderim var şimdi güncelleyip göndermem mümkünmü.
Admin cp > Araçlar > Yeniden yapılandır > Site haritasını yeniden oluştur

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.