Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü robots.txt dosyası ve rota filtresi arasındaki fark

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Ruqen

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba, rota filtresi kullandığım için robots.txt dosyasını ne tipte kullanmalıyım İngilizce terimleri orijinal halini mi kullanacağız yoksa sonradan değiştirdiğim kelimelerimi görsel olarak sağ tarafı mı sol tarafı mı mesela.
1603725310143.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çözüldü robots.txt dosyası ve rota filtresi arasındaki fark

Orjinal rota filtresi değiştirelene yönlendirildiği için farketmez diye düşünüyorum ama siz yine de şu an hangi şekilde kullanıyorsanız onu ekleyin.
Orjinal rota filtresi değiştirelene yönlendirildiği için farketmez diye düşünüyorum ama siz yine de şu an hangi şekilde kullanıyorsanız onu ekleyin.

Çözüm
Benim de çok merak ettiğim bir konuydu robot.txt eklediğim halde hata veriyordu rota filtrelerinden kaynakladığını düşünüyordum bu soruyla kafamdaki sorunun bir kısmı giderdim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.